Wisła Kraków – Puszcza Niepołomice: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 02.09.2022

Piłkarze Wisły po wygranym meczu

Gdzie oglądać Wisła Kraków – Puszcza Niepołomice? Jednym ze zdecydowanie najciekawszych spotkań 9. serii gier w Fortuna. 1 Lidze powinno być to pomiędzy Wisłą Kraków, a Puszczą Niepołomice. Jestem przekonany, iż wielu fanów polskiej piłki zechce obejrzeć to starcie na żywo – jeśli Ty również należysz do tego grona, to zapraszam do przeczytania poniższego tekstu, w którym znajdziesz więcej informacji na ten temat.

Spotkanie krakowskiej Wisły z Puszczą Niepołomice powinno być ciekawym widowiskiem dla kibiców. Jeśli masz ochotę zobaczyć to starcie na żywo, to najlepszym sposobem, by to zrobić jest wybranie transmisji w Polsat Box Go. Jak zdobyć dostęp do tego serwisu?

  1. Załóż konto z następującego linku -> https://zagranie.com/goto/fuksiarz-polsatbox
  2. Użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj konto w przeciągu tygodnia
  4. W tym czasie zagraj jakikolwiek kupon
  5. Skorzystaj z czatu i zapytaj o Polsat Box Go
  6. Gdy dostaniesz voucher, aktywuj go na portalu Polsatu

Wisła – Puszcza, transmisja na żywo w TV

W akapicie powyżej przedstawiłem najkorzystniejszy i najłatwiejszy sposób, by zdobyć dostęp do transmisji z meczu Wisła – Puszcza i obejrzeć go na żywo w TV! Tym sposobem jest skorzystanie z naszej współpracy z bukmacherem Fuksiarz, dzięki której zyskacie miesięczny dostęp do transmisji z najciekawszych gier Fortuna 1. Ligi!

 

Wisła – Puszcza: transmisja i stream online za darmo

Skoro już wiesz, w jaki sposób zyskać możliwość oglądania streamu online ze spotkania Wisły z Puszczą, to warto, byś wiedział kiedy odbędzie się owe starcie. Mecz w Krakowie rozpocznie się o godzinie 20:30, a co za tym idzie, jest on ciekawą opcją na ubogacenie piątkowego wieczora naprawdę ciekawym zestawieniem! Jeśli masz zamiar dodać sobie nieco emocji do oglądania tego spotkania, to dobrym sposobem jest obstawienie kuponu! Typy bukmacherskie regularnie pojawiają się na naszej strony – sprawdź je sam!

Gdzie oglądać Wisła – Puszcza?

Wybranie transmisji oferowanej przez Polsat Box Go jest równoznaczne z otrzymaniem szeregu wielu możliwości na oglądanie starcia Wisły z Puszczą. Jeśli skorzystacie z naszej współpracy z Fuksiarzem, to zyskacie opcje na oglądanie tego starcia na wielu platformach – zalicza się do nich stream online na telefonie z systemem SMART lub IOS, ale także na laptopie, czy telewizorze z funkcją SMART. Niezależnie, od tego którą opcję wybierzesz, życzę Ci miłego oglądania i wielu emocji!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze