Wisła Kraków – Motor Lublin: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 07.04.2024

Piłkarze Wisły po wygranym meczu

Gdzie oglądać Wisła Kraków – Motor Lublin? Nie ulega wątpliwości, że jednym z hitów trwającej już kolejki w Fortuna 1. Lidze będzie rywalizacja w Krakowie. Miejscowa Wisła podejmie rewelacyjnego beniaminka w osobie Motoru, a ja w poniższym tekście podpowiem gdzie i w jaki sposób będzie można obejrzeć ten mecz na żywo! Zapraszam zatem do zgłębienia tematu.

Wisła Kraków – Motor Lublin na żywo w TV

Rywalizacja krakowskiej Wisły z Motorem Lublin to bez dwóch zdań jedna z najciekawszych batalii w ramach 26. kolejki Fortuna 1. Ligi. Obydwa kluby walczą o awans do Ekstraklasy i sąsiadują ze sobą w tabeli. Omawiane spotkanie będzie zatem z gatunku tych o 6 punktów! Początek rywalizacji został zaplanowany na niedzielę, 7. kwietnia 2024 roku na godzinę 12:40! Jeżeli macie ochotę zobaczyć to starcie na żywo w TV, to mam dobrą informację, ponieważ mecz będzie transmitowany w otwartym kanale Polsat Sport! A jak wyglądają na chwilę obecną kursy bukmacherskie na niedzielny mecz w Krakowie?

Wisła Kraków – Motor Lublin, gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Zadeklarowani kibice, którzy interesują się rozgrywkami Fortuna 1. Ligi i na bieżąco śledzą te rozgrywki najpewniej dobrze wiedzą, że mecz w Krakowie będzie również dostępny w Internecie. Mowa tu o streamie online, który pokazany zostanie na oficjalnym serwisie streamingowym telewizji Polsat. Dostęp do usług w Polsat Box Go nie będzie co prawda darmowy, jednak jeżeli chcecie regularnie śledzić poczynania drużyn w Fortuna 1. Lidze, to znajdziecie tam wszystkie mecze zaplecza Ekstraklasy! Z kolei na naszej stronie znajdziecie ranking nowych bukmacherów, który polecam sprawdzić!

Gdzie oglądać Wisła Kraków – Motor Lublin?

Reasumując zatem treść tego artykułu i powtarzając najważniejsze informacje, spotkanie Wisły z Motorem będzie dostępne do objerzenia na żywo na kilka sposobów. Jeżeli chcecie obejrzeć transmisję w TV, to taką znajdziecie na kanale Polsat Sport. Z kolei w Internecie odszukacie bezpieczny i legalny stream online, a to na platformie Polsat Box Go! Ja ze swojej strony dziękuję już za poświęcone 2 minutki i trzymam kciuki za jak najlepsze widowisko piłkarskie w Krakowie!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze