Wisła Kraków – Miedź Legnica: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 15.03.2024

Piłkarz Wisły podczas spotkania

Gdzie oglądać Wisła Kraków – Miedź Legnica? Nie ulega wątpliwości, że piątkowa rywalizacja Wisły z Miedzią będzie jednym z hitów 24. kolejki w Fortuna 1. Lidze. Starcie to wzbudza mnóstwo emocji i zainteresowania, a ja w poniższym tekście podpowiem, gdzie i w jaki sposób obejrzeć tę batalię na żywo. Zapraszam zatem do sprawdzenia szczegółów transmisji spotkania w Krakowie.

Wisła Kraków – Miedź Legnica na żywo w TV

W najbliższy piątek czekają nas aż 3 spotkania na poziomie Fortuna 1. Ligi. Wydaje się, że akurat rywalizacja Wisły z Miedzią wzbudza tu największe zainteresowanie i masa kibiców zechce obejrzeć owe starcie na żywo. Warto zatem zaznaczyć, że starcie w Krakowie rozpocznie się 15. marca 2024 roku o godzinie 20:30. Przechodząc już do szczegółów transmisji, hitowy mecz będzie można obejrzeć na żywo w TV! Tego rodzaju transmisję odnajdziemy na kanale Polsat Sport Extra, a nie jest to przecież jedyna możliwość, bo na horyzoncie są jeszcze streamy online, do których za moment przejdę!

Wisła Kraków – Miedź Legnica: gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Skoro wspomniałem o dostępności streamów online w Internecie, to przejdę do szczegółów tego rodzaju transmisji w sieci. W chwili obecnej prawa transmisyjne do pokazywania gier Fortuna 1. Ligi posiada telewizja Polsat. Posiada ona swój własny serwis internetowy, na którym to znajdziemy wszystkie mecze zaplecza Ekstraklasy na żywo i oczywiście legalny. Niestety jednak zaznaczę, że dostęp do usług w Polsat Box Go nie jest darmowy, gdyż uprzednio należy założyć tam swoje konto i wykupić miesięczny abonament. W chwili obecnej darmowych i legalnych alternatyw i streamów online niestety nie odnajdziemy nigdzie.

Gdzie oglądać Wisła Kraków – Miedź Legnica?

Wychodzi więc na to, że to spotkanie 24. kolejki Fortuna 1. Ligi będzie dostępne zarówno w formie streamu online, jak i transmisji w TV. Przeważnie mecze zaplecza Ekstraklasy pokazywane są właśnie w telewizji, jak i w Internecie, bo spotkania Fortuna 1. Ligi cieszą się sporym zainteresowaniem kibiców! Na koniec tego krótkiego tekstu, zaproszę jeszcze do zerknięcia na rozkład transmisji na żywo w Fortuna TV, oraz Totalbet TV, bo tam również znajdziecie ciekawe spotkania piłkarskie na żywo. Powodzenia i wielkich emocji podczas piątkowej batalii w Krakowie!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze