Wisła Kraków – Lechia Gdańsk: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 11.05.2024

Piłkarze Lechii i Wisły skaczący do głowy

Gdzie oglądać Wisła Kraków – Lechia Gdańsk? Nie ma wątpliwości, że najciekawszym meczem 32. kolejki Fortuna 1. Ligi będzie spotkanie w Krakowie! Tutejsza Wisła podejmie aktualnego lidera rozgrywek, a więc Lechię Gdańsk! Gdzie i w jaki sposób zobaczyć ten szlagier polskiej piłki i jakie opcje transmisji proponuje polski rynek? Zapraszam do sprawdzenia w poniższym tekście!

Wisła Kraków – Lechia Gdańsk na żywo w TV

Mecz Wisły Kraków z Lechią Gdańsk będzie bez wątpienia największym hitem 32. serii gier na zapleczu Ekstraklasy, a być może zasłuży na miano jednego z szlagierów całego sezonu! Wszak obydwa kluby to wielkie polskie firmy, które chcą awansować do najwyższej ligi! Sam mecz ma rozpocząć się już w tę sobotę, a więc 11. maja 2024 roku o godzinie 17:30. Oczywiście tak znakomitego starcia nie zabraknie na żywo w TV – transmisję tego rodzaju odszukamy na Polsat Sport 2. Co natomiast wiadomo o streamach online w Internecie? Przejdźmy do tego zagadnienia!

Wisła Kraków – Lechia Gdańsk: gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Zgodnie z zapowiedzią przechodzę do kwestii streamów online, które są coraz popularniejszą metodą kibiców na oglądanie spotkań piłkarskich. W przypadku gier Fortuna 1. Ligi pełnię praw transmisyjnych posiada telewizja Polsat. Nie wszystkie starcia tych rozgrywek są transmitowane w telewizji, jednak absolutnie każdy mecz znajdziemy w Polsat Box Go i podobnie będzie z opisywanym szlagierem w Krakowie! Niestety dostępne tam streamy online nie są za darmo, ponieważ wcześniej należy założyć konto i dokonać zakupu odpowiedniej opcji. Na pocieszenie powiem, że zdecydowana większość legalnych serwisów streamingowych wymaga płatności za dostęp do meczów piłkarskich. 

Gdzie oglądać Wisła Kraków – Lechia Gdańsk?

Telewizja Polsat ma świadomość wielkiego zainteresowania spotkaniem Wisły Kraków z Lechią Gdańsk. Mecz ten zostanie zatem pokazany nie tylko w formie streamu online na platformie Polsat Box Go, ale znajdziemy go również w telewizji, a dokładniej na Polsat Sport 2. Mam nadzieję, że w artykule znaleźliście kluczowe informacje na temat transmisji z hitu 32. kolejki Fortuna 1. Ligi. Na koniec polecam sprawdzić transmisje u bukmacherów, ponieważ w ten weekend wiele ciekawych spotkań znajdziemy chociażby na Superbet TV. Powodzenia i mnóstwa wrażeń!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze