Wisła Kraków – Górnik Łęczna: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 04.11.2022

Piłkarz Wisły w meczu z Zagłebiem

Gdzie oglądać Wisła Kraków – Górnik Łęczna? Jednym z najciekawiej zapowiadających się, piątkowych starć będzie rywalizacja krakowskiej Wisły z Górnikiem Łęczna. Owy mecz na pewno zainteresuje fanów polskiej piłki klubowej, a o dostępnych transmisjach i streamach na żywo przeczytasz w poniższym tekście. Zapraszam więc do sprawdzenia.

Mecz krakowskiej Wisły z Górnikiem Łęczna to jedna z dwóch, zaplanowanych na piątek potyczek Fortuna 1. Ligi. Owe spotkanie będzie dostępne na żywo w Polsat Box Go – jak zarejestrować się na tym portalu i znaleźć transmisję z omawianego starcia?

  1. Załóż konto z następującego linku -> https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj konto w przeciągu tygodnia
  4. W tym czasie zagraj jakikolwiek kupon
  5. Skorzystaj z czatu i zapytaj o Polsat Box Go
  6. Gdy dostaniesz voucher, aktywuj go na portalu Polsatu

Fuksiarz, polsatbox

Wisła – Górnik, transmisja na żywo w TV

Skorzystanie z powyższej oferty jest najlepiej sprawdzonym i wydaje się, że najkorzystniejszym sposobem, by obejrzeć spotkanie Wisły z Górnikiem w legalny i bezpieczny sposób! Prócz dostępu do transmisji z tego i innych meczów Fortuna 1. Ligi, zyskacie bowiem szereg bonusów powitalnych od bukmachera Fuksiarz!

Wisła – Górnik: transmisja i stream online za darmo

Skoro już wiesz, w jaki sposób zyskać możliwość oglądania streamu online ze spotkania Wisły z Górnikiem, to warto, byś wiedział kiedy odbędzie się owe starcie. Mecz w Krakowie rozpocznie się o godzinie 20:30, a co za tym idzie, jest on ciekawą opcją na ubogacenie piątkowego wieczora naprawdę ciekawym zestawieniem! Jeśli masz zamiar dodać sobie nieco emocji do oglądania tego spotkania, to dobrym sposobem jest obstawienie kuponu! Analiza i typy na omawiane spotkanie ukazały się już na naszej stronie – tu znajdziesz odpowiedni artykuł!

Gdzie oglądać Wisła – Górnik?

Wybranie transmisji oferowanej przez Polsat Box Go jest równoznaczne z otrzymaniem szeregu wielu możliwości na oglądanie starcia Wisły z Górnikiem. Jeśli skorzystacie z naszej współpracy z Fuksiarzem, to zyskacie opcje na oglądanie tego starcia na wielu platformach – zalicza się do nich stream online na telefonie z systemem SMART lub IOS, ale także na laptopie, czy telewizorze z funkcją SMART. Na koniec zachęcę do sprawdzenia rozkładu transmisji u polskich bukmacherów. Powodzenia!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze