Gdzie oglądać mecz Wisła Kraków – Arka Gdynia? O tym piszemy w poniższym artykule. Biała Gwiazda po spadku do pierwszej ligi chce jak najszybciej wrócić do Ekstraklasy. To cel na ten sezon i trzeba przyznać, że jest to dość realny scenariusz. Czy Wiślakom uda się zdobyć kolejny, ważny komplet punktów?

Wisła Kraków – Arka Gdynia, gdzie oglądać

Gdzie oglądać mecz Wisła Kraków – Arka Gdynia za darmo? Będzie to możliwe w Fuksiarzu, który da Ci voucher do Polsat Box Go. Jak zdobyć taki prezent?

  1. Zarejestruj się z tego miejsca –> https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpłać co najmniej 50 PLN na konto gracza (możesz za te środki zagrać bez ryzyka do 500 PLN)
  3. Jak spełnisz te warunki, to bukmacher skontaktuje się z Tobą i prześle voucher
  4. Następnie aktywuj miesięczny dostęp do Polsat Box Go na stronie Polsatu

fuksiarz, polsatbox

Wisła Kraków – Arka Gdynia, transmisja na żywo za darmo

W sobotę na zapleczu Ekstraklasy rozegrane zostaną trzy spotkania. Drugim z nich będzie starcie Wisła Kraków – Arka Gdynia, które zaplanowano na godzinę 17:30. Zarówno Biała Gwiazda, jak i Arka chciałyby wrócić na najwyższy stopień rozgrywkowy w Polsce. Wisła ma spore szanse na to, ale nie może w prosty sposób tracić punktów. Kibice oczekują, że ogra Arkę, ale czy tak się faktycznie stanie?

Wisła Kraków – Arka Gdynia, transmisja na żywo w TV

W tym sezonie mecze 1. Ligi będą transmitowane na kanałach Polsatu. Rywalizacja Wisła Kraków – Arka Gdynia zostanie pokazana w Polsat Box Go, którego aplikację możesz pobrać na swój telewizor i tam z niej korzystać. W Fuksiarzu z kodem promocyjnym dostaniesz nie tylko voucher do Polsat Box Go, ale także specjalne bonusy na start, o czym warto pamiętać!

Wisła Kraków – Arka Gdynia, transmisja online

Gdzie oglądać stream online z meczu Wisły z Arką? Możesz to zrobić w kilku miejscach, np. na telefonie, czy tablecie z systemem Android lub iOS. Opcji jest sporo, a jedyne co musisz zrobić, to pobrać aplikację od Polsat Box Go na swoje urządzenie.

Wisła Kraków – Arka Gdynia, szanse na zwycięstwo

Zanim rozpocznie się spotkanie Wisły Kraków z Arką Gdynia możesz jeszcze zerknąć na kursy, jakie na tę rywalizację przygotowali bukmacherzy. W ich ofercie możemy znaleźć zakłady ze sporym value.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 8 sierpnia 2022 09:56.

fot. pressfocus

Gdzie oglądać mecz Wisła Kraków - Arka Gdynia?

Spotkanie Wisły Kraków z Arką Gdynia będziesz mógł obejrzeć w Polsat Box Go.

O której Wisła zagra z Arką?

Starcie tych drużyn zostało zaplanowane na godzinę 17:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze