Bukmacherzy co jakiś czas organizują różne, ciekawe akcje promocyjne związane z rankingami. Nie inaczej jest tym razem, a do zgarnięcia gracze mają aż 100 PLN darmowego zakładu. Dobrą alternatywą dla tradycyjnych sportów jest możliwość obstawiania ich wirtualnych odpowiedników. Dlatego też sprawdź w Fuksiarzu kod promocyjny i dostań nawet 100 PLN w formie darmowego zakładu!

Fuksiarz koszulka do baneru
Fuksiarz koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

50% do 500 zł bez ryzyka + 40 zł na miesięczny dostęp do Polsat Box Go Sport!

(zwrot na konto główne - możesz od razu wypłacić)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

BEZ RYZYKA: 50% do 500 zł
POLSAT BOX GO: miesięczny dostęp

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Wygraj nawet 100 PLN darmowego zakładu!

Wirtualne sporty to coraz popularniejsza alternatywa dla tradycyjnych sportów. Gracze mogą obstawiać je 24/7, a wyniki są co kilka chwil. Dzięki temu nie czekają na zakończenie spotkań. Ma to swoje plusy, bowiem może stanowić świetną rozrywkę, ale także minusy. Trudno szukać tutaj jakichś typów i analizować takie spotkania, bowiem wyniki są symulowane. Komputer za nie odpowiada, więc trzeba liczyć po prostu na swoje szczęście. Dalej jednak jest to dobra alternatywa i sposób na rozrywkę.

Nic więc dziwnego, że kolejni bukmacherzy wchodzą na rynek i rozwijają się także w zakresie sportów wirtualnych. W Fuksiarz kod promocyjny da Ci możliwość wzięcia udziału w najnowszej akcji od tego bukmachera, gdzie do wygrania będzie także 100 PLN darmowego zakładu. Niżej przedstawiamy dokładnie, co trzeba zrobić, żeby móc odebrać freebet u tego bukmachera.

fuksiarz sporty wirtualne

Do 22 września możesz obstawiać sporty wirtualne i zbierać punkty do rankingu. Fuksiarz daje jeden punkt za każdą wydaną złotówkę na sporty wirtualne. Wystarczy:

  • obstawiać sporty wirtualne
  • nie ma wymagań co do stawki, czy kuponu
  • liczą się single i AKO

Nagrodą są freebety, które możesz wykorzystać, jak chcesz. Najlepsza osoba, mającą najwięcej punktów, dostanie 100 PLN freebetu. Za drugie miejsce przysługuje 50 PLN, a za trzecie 25 PLN. Freebet można wykorzystać tylko na kupon z kursem nie mniejszym niż 2.00. Freebety można wykorzystać na całą ofertę tego bukmachera, w tym zakłady przedmeczowe, jak i live. Czas na wykorzystanie darmowego zakładu to 72 godziny. Nie ma żadnych dodatkowych warunków, a wygrana zostanie przypisana do konta gracza po rozliczeniu (wygrana minus stawka). Trzeba przyznać, że jest to całkiem atrakcyjne.

Zaloguj się aby dodawać komentarze