Podczas przerwy na reprezentacje nie mamy aż tylu spotkań piłkarskich, co normalnie, ale to wcale nie oznacza, że będzie bardzo nudno. U bukmacherów można w końcu obstawiać np. sporty wirtualne, które działają 24/7. Po co korzystać z takich rozwiązań? Można się dobrze bawić czekając na spotkania piłkarskie. W Fuksiarzu został stworzony specjalny ranking z tej okazji, w którym można wygrać 200 PLN freebetu!

Fuksiarz koszulka do baneru
Fuksiarz koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

50% do 500 zł bez ryzyka + 40 zł na miesięczny dostęp do Polsat Box Go Sport!

(zwrot na konto główne - możesz od razu wypłacić)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

BEZ RYZYKA: 50% do 500 zł
POLSAT BOX GO: miesięczny dostęp

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Wirtualny ranking od Fuksiarza

Przerwa reprezentacyjna wcale nie oznacza, że będziemy się nudzić. W oczekiwaniu np. na mecz Polaków można zainteresować się sportami wirtualnymi. Te działają 24/7 i można je obstawić w każdej chwili, ale trzeba pamiętać, że bardzo dużo zależy od szczęścia. Wszystko jest sterowane komputerowo, bo to po prostu symulacja. W Fuksiarzu dostępne są różne dyscypliny, które można obserwować i obstawiać.

W Fuksiarzu z kodem promocyjnym ZAGRANIE możesz odebrać także specjalne bonusy na start, a oprócz tego wziąć udział w nowej akcji – wirtualny ranking od Fuksiarza. Najlepsza osoba zgarnie 200 PLN freebetu, ale nagrody w postaci darmowych zakładów przewidziano także dla graczy z miejsc 2-5. Zarejestruj się klikając poniższy przycisk, odbierz bonusy i weź udział w akcji (o jej szczegółach piszemy niżej)!

Zasady akcji są bardzo proste i dokładnie je wytłumaczymy tutaj:

  1. Graj kupony na sporty wirtualne
  2. Liczą się zarówno SOLO, jak i AKO
  3. Nie ma minimalnej stawki
  4. Akcja trwa do 23.03.2022
  5. Nie ma minimalnego kursu, jaki musi mieć kupon

Jak więc widać, warunki do spełnienia są bardzo proste i nie powinno być z tym większych problemów. Jeden obstawiony PLN, to jeden punkt w rankingu. Nagrodą jest freebet, którym musisz obstawić kupon z kursem nie mniejszym niż 2.00, a zakłady muszą pochodzić z oferty sportów wirtualnych. Warto także podkreślić, że bonus dostaniesz do 48 godzin od zakończenia akcji.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze