Jeśli nie jesteś jeszcze graczem legalnego bukmachera BETFAN to radzimy szybko zakładać konto na jego stronie. Dlaczego? Na każdego początkującego gracza czeka 200% normy – czyli dwa razy więcej bonusu od depozytu. Operatorowi zdecydowanie należą się wielkie brawa, bo jest to najwyższa oferta na polskim rynku. Dowiedz się więcej na temat oferty powitalnej w BETFAN.

6 100 PLN na dzień dobry – odbierz bonus

Jakby to powiedział Mariusz Pudzianowski „siano się samo nie zgarnie”. No właśnie, dlatego już teraz zdecyduj się na założenie swojego konta bukmacherskiego na stronie BETFAN. Oczywiście wyłącznie z naszym kodem promocyjnym, dzięki któremu zdobywasz jeszcze więcej. Więcej bonusów, więcej zakładów, więcej zabawy!

Standardowy pakiet Pudziana to 3000 zł, z naszym kodem promocyjnym zdobędziesz powiększoną sumę bonusów do gry. Co dokładnie czeka na Ciebie po założeniu konta w BETFAN? Dwa razy więcej bonusu od depozytu i radność z dodatkowych profitów.

Przy odbiorze bonusu liczą się 4 rzeczy:

  • Założenie konta bukmacherskiego na stronie BETFAN – skorzystaj z naszego linku REJESTRACJA BETFAN.
  • Wpłata depozytu – aby skorzystać z promocji, należy wpłacić minimum 10 zł depozytu na konto. Od Ciebie zależy, jakiej wpłaty dokonasz i jaki uzyskasz bonus do gry. Do odblokowania bonusu, należy postawić zakład za wartość depozytu, o łącznym kursie nie mniejszym niż 2.0.
  • Odbierz bonus 200% normy – pamiętaj, że bonus trafia na konto bonusowe, aby został przeniesiony na saldo główne, należy obrócić nim 5 razy (minimum 2 zdarzenia po kursie 1.45)
  • Wygrana mnożona razy 10 – zgadza się, wygrana z salda depozytowego zostaje przeniesiona na saldo główne i pomnożona przez 10. Czy taka suma Ci odpowiada? Mamy nadzieję, że tak 🙂

Jeśli jeszcze mało Ci bonusów zerknij na Fortuna kod promocyjny, może przypadnie Ci do gustu? Decyzja należy do Ciebie!

200% normy od BETFAN

Autor zdjęcia: www.shutterstock.com / jd8