Wilki Krosno – Wybrzeże Gdańsk: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 15.06.2024

Wilki Krosno - Wybrzeże Gdańsk gdzie oglądać

Pora na ósmą kolejkę Metalkas 2. Ekstraligi. Wilki – Wybrzeże gdzie oglądać? Czy będzie dostępny stream online Wilki – Wybrzeże? Odpowiadamy na najważniejsze pytania w kontekście pojedynku w Krośnie.

sts kod promocyjny euro

Wilki – Wybrzeże, transmisja na żywo w TV

Pojedynek Cellfast Wilki Krosno – Energa Wybrzeże Gdańsk odbędzie się w ramach ósmej kolejki Metalkas 2. Ekstraligi. Oczywiście będzie można śledzić Wilki – Wybrzeże na żywo. O szczegółach jednak za chwilę.

Najpierw warto zauważyć, że to spotkanie dojdzie do skutku w dniu 15 czerwca 2024 roku. Początek sobotniego ścigania zaplanowano natomiast na godz. 16:30. Rywalizacja toczyć się będzie na stadionie w Krośnie.

Faworytem tego spotkania są oczywiście Wilki Krosno. Czy to właśnie ta drużyna odniesie triumf? Śledząc ten mecz, poznasz odpowiedź. Transmisja Wilki – Wybrzeże dostępna będzie zarówno w telewizji, jak i przez internet.

Przekaz telewizyjny pojawi się na Canal+ Sport 5. Warto więc zarezerwować sobie trochę czasu, by móc śledzić tę rywalizację. Pierwsza konfrontacja tych dwóch ekip zakończyła się victorią Wilków Krosno – ta drużyna wygrała w Gdańsku 47:43.

Wilki Krosno – Wybrzeże Gdańsk: transmisja i stream online za darmo

Gdzie obejrzeć Wilki – Wybrzeże za pośrednictwem internetu? Stream pojawi się na platformie Canal+ online. W tym miejscu można oglądać różne sportowe wydarzenia, na czele z meczami PGE Ekstraligi. Oczywiście dostępne są też transmisje z Metalkas 2. Ekstraligi i Krajowej Ligi Żużlowej. Do tego dochodzą również m.in. zmagania piłkarskie w ramach czołowych lig europejskich.

Przy pomocy Canal+ online Wilki – Wybrzeże stream obejrzysz z poziomu takich urządzeń jak komputery, smartfony, telewizory czy też tablety. Możliwości jest więc naprawdę sporo.

Gdzie oglądać Wilki – Wybrzeże?

Warto odnotować, że transmisja Wilki – Wybrzeże za darmo nie będzie dostępna. Ten mecz obejrzysz jedynie po opłaceniu abonamentu telewizyjnego lub subskrypcji gwarantującej dostęp do Canal+ online.

Przypomnijmy, Wilki – Wybrzeże kiedy dojdzie do skutku. Warto zapisać sobie lub zapamiętać termin tego spotkania. Konfrontację krośnieńsko-gdańską będzie można śledzić w dniu 15 czerwca 2024 roku. Sobotnia rywalizacja na domowym owalu Wilków ruszy o godzinie 16:30. Będzie to pojedynek w ramach pierwszej rundy fazy rewanżowej, a więc ósmej kolejki Metalkas 2. Ekstraligi.

Zmagania na zapleczu PGE Ekstraligi regularnie dostarczają wielu emocji. Nie brakuje takich, którzy uważnie śledzą pojedynki poszczególnych drużyn. Jednocześnie warto pomyśleć o obstawianiu meczów u bukmachera. Sprawdź, czy twoje przeczucia w kontekście starcia Wilków z Wybrzeżem pokryją się z rzeczywistością!

Na koniec muszę podkreślić, że faworytem meczu w Krośnie jest ekipa Cellfast Wilków. Cellfast Wilki Krosno znajdują się na 3. miejscu w tabeli, mając 8 punktów po 7 rozegranych meczach. Ich bilans to 4 zwycięstwa, 0 remisów i 3 porażki.

Energa Wybrzeże Gdańsk zajmuje ostatnie, 8. miejsce w tabeli z tylko 1 punktem po 6 rozegranych meczach. Bilans gdańszczan to 0 zwycięstw, 1 remis i 5 porażek.

Energa Wybrzeże Gdańsk znajduje się pod większą presją, aby zdobyć punkty, ponieważ każda kolejna porażka może znacząco utrudnić walkę o uniknięcie spadku. Wątpliwe jednak, by gdańszczanie zdołali tutaj wygrać.

Zaloguj się aby dodawać komentarze