Wielkanocne freebetobranie na Zagranie za nami! Rozdaliśmy dokładnie 3 000 PLN na darmowe zakłady do najlepszych legalnych bukmacherów w Polsce. Brałeś udział? Sprawdź, czy kasa jest Twoja!

Sprawdź także nasz tekst o darmowych bonusach bez depozytu u bukmacherów

Na początek wielkie dzięki za tak duże zainteresowanie akcją #ALEJAJA i zaangażowanie w poszukiwanie szczęśliwych pisanek w zakamarkach naszego portalu – spłynęły do nas setki e-maili!

Mieliśmy do rozdania 60 darmowych zakładów po 50 PLN każdy, co łącznie dało 3 000 PLN w puli nagród. Freebety do wykorzystania u danego bukmachera wędrowały do 10 najszybszych osób, które odnalazły na stronie jajo, zrobiły screen i przesłały go wraz z nazwą użytkownika u tego bukmachera na redakcja@zagranie.com.

Warto zaznaczyć, że forma 50 PLN może się różnić w zależności od bukmachera. Tak w PZBuk trzeba aktywować freebet w sklepie, w Fortunie całą wartość dostaje się w formie punktów FKP. Natomiast w LV BET otrzyma się 1 PLN w bonusie, ale do wykorzystania z mnożnikiem x50, co w praktyce oznacza freebet 50 PLN.

Tym sposobem wyłoniliśmy następujących zwycięzców:

Akcja ALE JAJAAkcja ALE JAJA
Gratulujemy!

P.S. Powyższa lista leci dziś do bukmacherów i reszta będzie już w ich rękach. Może to chwilę zająć, ale na pewno freebety trafią na konta zwycięzców!