Wielka wygrana w BETFAN – bądź następny!

Miło nam poinformować, że w Poznaniu padła rekordowa wygrana pieniężna. Wartość postawionego kuponu sięgnęła aż 274 000 PLN! Właśnie o taką kwotę w ciągu kilku godzin wzbogacił się 28-letni mieszkaniec Poznania! Zakład bukmacherski został postawiony na stronie BETFAN. Tym samym stał się najwyższą wygraną w historii firmy!

Odbierz BETFAN kod promocyjny i wejdź do gry z Zagranie.com!

 

BETFAN – „Nie grasz, nie wygrasz!”

Razem z powrotem sportu, ruszyły również zakłady bukmacherskie, a z nimi wielkie wygrane pieniężne! Przekonał się o tym mieszaniec Poznania i dzięki wytypowaniu 10 zdarzeń w kategorii piłka nożna i esport, zgarnął aż 274 000 PLN.

Ile wyniosła stawka kuponu? Przy takiej wygranej możemy napisać, że zaledwie 500 zł 🙂

Wygrany kupon BETFAN
– „Nie grasz, nie wygrasz” – tak brzmi motto BETFAN, a nasz Gracz czerpie z niego garściami. Dobór spotkań na kuponie wskazuje, że nie były to przypadkowe typy, ale bardzo dokładna analiza, wzbogacona dużą wiedzą na temat bieżącej formy konkretnych zespołów. Gracz typował zarówno spotkania z lig piłkarskich, w tym m.in. włoskiej Serie A czy polskiej Ekstraklasy, jak i niełatwe do obstawienie rozgrywki esportowe NBA. Zaprocentowała także wierność do lokalnej piłki, ponieważ na kuponie znalazł się zwycięski typ na wygraną Lecha Poznań z Piastem Gliwice. Teraz, dzięki świetnej intuicji, za wkład w wysokości średniego czynszu, gracz będzie mógł kupić własne mieszkanie w Poznaniu mówi Grzegorz Kiczko, dyrektor operacyjny w BETFAN.

Cała redakcja Zagranie.com gratuluje zwycięzcy i życzy dalszych sukcesów w typowaniu! 🙂

Zaloguj się aby dodawać komentarze