Rosnąca popularność bukmacherki oprócz wielkich zysków przynosi też duże obostrzenia. Tym razem możemy mówić o Wielkiej Brytanii, gdzie zakazane zostanie wykorzystywanie osobistości ze świata sportu do reklamowania hazardu. Zobaczcie więc, co to oznacza dla bukmacherów. 

Bukmacherzy z problemami w Wielkiej Brytanii?

Brytyjski Komitet Praktyki Reklamowej, czyli CAP, ma w planach przygotować ustawę, która ma zakazać wykorzystywania ludzi ze świata sportu i rozrywki do celów reklam związanych z hazardem. Ma to zapobiec działaniom reklamowym skierowanym do najmłodszych. CAP to organ, polegający na ustalaniu bezpiecznych reklam. Komitet ma też za zadanie sprawdzanie tego, czy wszystkie zasady są odpowiednio przestrzegane.

piłka nożna ekstraklasa

Co taka decyzja może oznaczać dla bukmacherów? Dla przykładu takie reklamy, jak te z Jose Mourinho, Michaelem Owenem, czy Harry Redknappem będą musiały być usunięte. To spory problem dla obydwóch stron, gdyż i firmy i same osobistości ze świata sportu czerpały zyski z tego, a teraz będą musieli szukać innej drogi. Na ten moment nie wiadomo, jakie będą reakcje ze strony bukmacherów i kiedy sama ustawa ma wejść w życie. O kolejnych ruchach ze strony zakładów bukmacherskich będziemy informować Was na bieżąco. 

Nie zapomnijcie, że u nas możecie skorzystać z bonusów na start, które są dostępne z kodami promocyjnymi. W zakładce poświęconej bukmacherom znajdziecie wszystkie potrzebne informacje, co oferuje dana firma i jaki kod trzeba podać podczas rejestracji.

Zaloguj się aby dodawać komentarze