Widzew Łódź – Wisła Płock: gdzie oglądać? Transmisja w TV, stream online na żywo (27.08.2022)

zawodnicy widzewa lodz Gdzie oglądać mecz Widzew Łódź – Wisła Płock? Właśnie na to pytanie odpowiadamy niżej, gdzie znajdziesz wszystkie niezbędne informacje. Sobotnią rywalizację w ESA zamknie nam starcie Widzewa z Wisłą. Gospodarze są tutaj faworytami, co widać m.in. po kursach bukmacherskich, ale czy to się przełoży na samo spotkanie?

Gdzie oglądać mecz Widzew Łódź – Wisła Płock za darmo? To spotkanie będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport (tak, jak pozostałe rywalizacje), ale tutaj trzeba zaznaczyć, że nie jest to darmowa opcja, ponieważ trzeba zapłacić za abonament sportowy.

Widzew Łódź – Wisła Płock, transmisja na żywo w TV

Na pytanie gdzie oglądać Widzew Łódź – Wisła Płock już poznałeś odpowiedź. Teraz czas na przedstawienie kwestii związanej z TV. To spotkanie będzie puszczone w:
  • Canal+ 4K Ultra,
  • Canal+ Sport 3,
  • Canal+ Sport
Jak więc dobrze widzisz, masz kilka kanałów, na których możesz obejrzeć to starcie. Co jeszcze wiadomo o tej rywalizacji? Sędzią głównym meczu będzie Raczkowski, a rozegrane one zostanie na stadionie Widzewa Łódź. Obie drużyny podejdą do niego nieco osłabione, ponieważ po stronie gospodarzy nie wystąpi Hanousek, a u gości zabraknie Cielemeckiego, Szwocha i Warchola. Raczej nie powinno to jednak aż tak wpłynąć na dyspozycję obu drużyn. Przy okazji tego starcia nie zapomnij zerknąć także na proponowane przez nas typy na piłkę nożną!

Widzew Łódź – Wisła Płock: transmisja i stream online za darmo

Transmisja online z meczu Widzew Łódź – Wisła Płock będzie dostępna w Canal+ w różnych miejscach. Jak już dobrze wiesz, możesz wykorzystać przeglądarkę w komputerze, aplikację na smartfony i tablety z systemem Android lub iOS, a także na telewizory ze Smart TV.

Gdzie oglądać Widzew Łódź – Wisła Płock?

Mecz Widzew Łódź – Wisła Płock zaplanowano na godzinę 20:00, ale nieco wcześniej czeka nas jeszcze studio przedmeczowe. Do rozpoczęcia spotkania pozostało jeszcze sporo czasu, więc masz chwilę, żeby zajrzeć na proponowane przez nas typy, a także dowiedzieć się nieco więcej o zapowiedzi tej rywalizacji.
Zdjęcie: pressfocus
  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze