Już dzisiaj zawodnicy Widzewa Łódź zmierzą się z Wisłą Kraków. Dla obu ekip będzie to dość ważne starcie. Jeżeli nie wiesz, gdzie obejrzeć mecz tych ekip, to dobrze trafiłeś. Na pewno będzie to ciekawe spotkanie, które warto obejrzeć, więc niżej znajdziesz wszystkie potrzebne informacje na ten temat.

Widzew Łódź – Wisła Kraków – gdzie oglądać dzisiaj?

Już dzisiaj zawodnicy Widzewa zmierzą się Wisłą w ramach Pucharu Polski. W rywalizacji tej według bukmacherów nie ma jednoznacznego faworyta, bowiem obie drużyny mają bardzo zbliżoną formę i w efekcie podobne kursy. Dlatego, też warto obejrzeć to spotkanie i dowiedzieć się kto wygra ten pojedynek. Zobacz, gdzie obejrzeć mecz Widzew Łódź – Wisła Kraków i sprawdź też, jakie są opinie o Fuksiarzu

Widzew Łódź – Wisła Kraków: za darmo w internecie

Spotkanie Widzewa z Wisłą zapowiada się na dość ciekawe i na pewno warto je obejrzeć. Pokazywane będzie m.in. w Polsat Box Go, a dzięki współpracy z Fuksiarzem możesz dostać voucher na 40 PLN do PBG jak spełnisz poniższe warunki:

  1. załóż konto z linku: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. wpisz kod ZAGRANIE
  3. wpłać 50 PLN w ciągu 48 godzin
  4. wtedy otrzymasz na meila 40 PLN do użycia w PBG

liga mistrzów gdzie oglądać

Widzew Łódź – Wisła Kraków: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Co ciekawe, spotkania w ramach Pucharu Polski będą do obejrzenia także w TV. Aby tam odpalić mecz Widzew Łódź – Wisła Kraków wystarczy, że pobierzesz aplikację od Polsat Box Go na telewizor.

Widzew Łódź – Wisła Kraków: stream na żywo online

Skoro już wiesz, gdzie obejrzeć spotkanie Widzew Łódź – Wisła Kraków i dostałeś sposób na stream online, to pamiętaj, żeby zerknąć również na opinie o Fuksiarzu, bo ten bukmacher rozdaje przyjemne bonusy!

Widzew Łódź – Wisła Kraków: zapowiedź meczu

Dzięki naszej współpracy z Fuksiarzem możesz obejrzeć spotkanie tych drużyn bez płacenia za pakiet sportowy. Warto również zapoznać się z opiniami o tym bukmacherze, bowiem oferuje wiele ciekawych ofert, dzięki którym można zwiększyć emocje z kibicowania.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 maja 2022 05:39.

Zdjęcie: pressfocus

O której godzinie Widzew podejmie Wisłę?

Spotkanie obu drużyn zaplanowano na godzinę 20:00.

Gdzie obejrzeć mecz Widzew Łódź - Wisła Kraków?

Widzew Łódź zagra z Wisłą Kraków w ramach Pucharu Polski, a to oznacza, że to spotkanie zobaczysz w Polsat Box Go!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze