Widzew Łódź – Puszcza Niepołomice: gdzie oglądać? Transmisja w TV oraz stream na żywo (16.04.2022)

zawodnik widzewa cieszący się z gola

Na zapleczu Ekstraklasy w sobotę dojdzie do spotkania Widzewa z Puszczą. Gospodarze zdaniem bukmacherów mają większe szanse na zwycięstwo, ale swoje argumenty będą musieli jeszcze przekuć w zwycięstwo, co wcale nie będzie takie proste. Na pewno Puszcza postawi tutaj trudne warunki gospodarzom i będziemy świadkami dobrego widowiska.

Widzew Łódź – Puszcza Niepołomice, gdzie oglądać

Dzisiaj w pierwszej lidze rozgrywana jest 28 kolejka, w której dojdzie m.in. do spotkania Widzew Łódź – Puszcza Niepołomice. Gospodarze mają większe szanse na zwycięstwo, na co wskazują m.in. kursy dostępne u bukmacherów, jednak jak dobrze wiemy, te często bywają złudne. Goście na pewno powalczą tutaj o komplet punktów, a ich zdobycie nie jest wcale takie nierealne. Sprawdź, gdzie oglądać mecz Widzew Łódź – Puszcza Niepołomice!

Widzew Łódź – Puszcza Niepołomice, transmisja na żywo w TV

Sporo osób się zastanawia, czy będzie transmisja w telewizji z meczu Widzew Łódź – Puszcza Niepołomice. Mamy dla ciebie dobrą wiadomość, ponieważ rywalizacja pomiędzy tymi ekipami będzie transmitowana w Polsat Box Go, a tak się składa, że razem z Fuksiarzem, że mamy dla ciebie voucher o wartości 40 pln, który możesz wykorzystać właśnie na tę platformę.

Widzew Łódź – Puszcza Niepołomice, transmisja za darmo

Aby obejrzeć transmisję online ze spotkania Widzew Łódź – Puszcza Niepołomice. Musisz najpierw zarejestrować się w Fuksiarzu. To jednak nie powinno stanowić większego problemu, ponieważ przygotowaliśmy specjalną instrukcję, dzięki której zrobisz to w zaledwie kilka minut. Pamiętaj, że musisz jeszcze wpłacić minimum 50 zł na swoje konto depozytowe, żeby móc odebrać na mailu voucher.

  1. Załóż konto: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpłać min. 50 PLN na konto gracza
  3. Wykorzystaj voucher

Jeżeli chcesz zwiększyć swoje emocje z oglądania spotkania tych ekip, to możesz skorzystać z bonusu w Fuksiarzu i grając z nim obstawić to spotkanie!

Widzew Łódź – Puszcza Niepołomice, transmisja online

Skoro już wiesz, gdzie będziesz mógł obejrzeć mecz Widzew Łódź – Puszcza Niepołomice, to warto jeszcze sprawdzić, jakie są pozostałe opcje, aby obejrzeć rywalizację tych ekip. Oprócz aplikacji na telewizor od Polsat Box Go, ta platforma dobrze działa także w przeglądarce na komputery oraz w aplikacji na smartfony. Program na telefony jest dedykowany urządzeniom z systemem Android oraz  iOS, więc może z niego skorzystać prawie każdy.

Widzew Łódź – Puszcza Niepołomice, szanse na zwycięstwo

Przed startem rywalizacji tych ekip może się z tym zerknąć na to, jakie kursy bukmacherskie są dostępne u polskich operatorów na rynek 1X2. Zdaniem bukmacherów, Puszcza ma tutaj szansę na zwycięstwo, ale to Widzew jest faworytem.

fot. pressfocus

Gdzie oglądać mecz Widzew - Puszcza?

Spotkanie Widzewa z Puszczą będziesz mógł obejrzeć w Polsat Box Go.

O której Widzew zagra z Puszczą?

Mecz Widzew - Puszcza zaplanowano na 20:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze