Widzew Łódź – Pogoń Szczecin: kurs 150 na zwycięzcę meczu

Juliusz Letniowski

Już w ten weekend rozegra się przerwa w rundzie wiosennej kolejka Ekstraklasy, a jednym ze starć będzie potyczka Widzewa z Pogonią. Bukmacher STS przygotował na tę okoliczność bardzo korzystną promocję skierowaną do nowych graczy. W tym artykule dowiesz się, co zrobić, by odebrać aż 300 PLN w bonusie. Życzę przyjemnej lektury!

Bonus 300 PLN z trafny typ na zwycięzcę meczu Widzew Łódź – Pogoń Szczecin!

Przy okazji meczu 18. kolejki Ekstraklasy bukmacher STS ma dla nowych graczy specjalną promocję, dzięki której możesz wzbogacić się aż o 300 PLN w formie bonusu! Co trzeba zrobić? Wystarczy, że po założeniu konta z naszym kodem zagrasz typ na wygraną Widzewa lub Pogoni, a w przypadku trafienia na Twoje saldo bonusowe trafi aż 300 PLN! Oto szczegóły oferty:

  1. Załóż konto w STS z kodem ZAGRANIE300
  2. Wpłać minimum 50 PLN na depozyt
  3. Jako pierwszy kupon po założeniu konta zagraj SOLO na zwycięzcę meczu Widzew – Pogoń
  4. Tylko oferta prematch, zakłady 1X2
  5. Typ na remis nie bierze udziału w promocji
  6. Minimalna stawka kuponu = 2 PLN
  7. Jeśli kupon zostanie rozliczony jako wygrany, otrzymasz 300 PLN w bonusie
  8. Powodzenia!
zagranie 300 ekstraklasa STS

Jeśli nie masz jeszcze konta i chciałbyś powalczyć o dodatkowe środki na grę, zachęcam do skorzystania z opisanej wyżej promocji. Możliwa do wygrana kwota jest bardzo wysoka, a ponieważ grasz za zaledwie 2 PLN, w praktyce obstawiasz po kursie 150,00! Jeśli szukasz dokładnego regulaminu promocji, kliknij podkreślony link i dowiedz się więcej o tej promocji!

Obrazek w tle: fot. Adam Starszynski / PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze