Gdzie oglądać mecz Widzew Łódź – Legia Warszawa? Więcej o tym piszemy w poniższym tekście, gdzie znajdziesz niezbędne informacje. Starcie Widzewa z Legią zapowiada się na bardzo emocjonujące i warto je będzie obejrzeć. Obie drużyny mają wahania formy, więc ich starcie zapowiada się ciekawie.

Widzew Łódź – Legia Warszawa, gdzie oglądać

Gdzie oglądać mecz Widzew Łódź – Legia Warszawa za darmo? Widzew Łódź – Legia Warszawa, transmisja na żywo odbędzie się na Canal+Online

Spotkanie Widzew Łódź – Legia Warszawa nie będzie jedynym spotkaniem, jakie tego dnia czeka nas w Ekstraklasie. Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo mają goście, ale czy to się przełoży na samo spotkanie? Na pewno warto będzie obejrzeć to starcie, bo zapowiada się ono dość interesująco. Przy okazji możesz sprawdzić też, jakie można zgarnąć promocje bukmacherskie!

Widzew Łódź – Legia Warszawa, transmisja na żywo w TV

W tym sezonie spotkania Ekstraklasy będziesz mógł oglądać w telewizji, gdyż prawa do tej ligi pozostały w Canal+ Sport. Na jakich kanałach telewizyjnych obejrzysz mecz Widzew Łódź – Legia Warszawa?

  1. Canal+ Sport 3
  2. Canal+ Sport

Widzew Łódź – Legia Warszawa, transmisja online

Transmisja online z meczu Widzew Łódź – Legia Warszawa będzie dostępna w Canal+ Online. To internetowa platforma streamingowa od Canal+, gdzie można obejrzeć tę rywalizację, a także inne starcia. Wyżej opisaliśmy, co musisz zrobić, żeby móc z niej skorzystać! Cały proces jest bardzo prosty i warto się tym zainteresować, bo dzięki temu nie musisz płacić za abonament!

Widzew Łódź – Legia Warszawa, szanse na zwycięstwo

Według bukmacherów, którzy przygotowali ofertę na to spotkanie, większe szanse na zwycięstwo ma Legia Warszawa, ale Widzew na pewno stać na niespodziankę. Kto finalnie sięgnie po komplet punktów?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 4 października 2022 13:17.

fot. pressfocus

Gdzie oglądać mecz Widzew - Legia?

Spotkanie Widzewa z Legią będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport.

O której Widzew zagra z Legią?

Widzew zagra z Legią już o godzinie 20:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze