Widzew Łódź – Lech Poznań: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 19.05.2024

Kalstrom przyjmujący piłkę

Gdzie oglądać Widzew Łódź – Lech Poznań? Ostatnim niedzielnym starciem na poziomie Ekstraklasy będzie rywalizacja w Łodzi, gdzie miejscowy Widzew zagra z Lechem Poznań! Mecz ten zapowiada się naprawdę ekscytująco, a w poniższym tekście znajdziecie opis wszystkich możliwości zobaczenia go na żywo! Zapraszam zatem do sprawdzenia szczegółów.

Cana+ banner Marciniak Ekstraklasa

Widzew Łódź – Lech Poznań na żywo w TV

Ekipa Widzewa na 2 kolejki przed końcem rozgrywek de facto nie ma już o co grać. RTS jest pewny utrzymania, a szans na awans do pucharów nie ma. Lech jest natomiast zaangażowany w walkę o 3. lokatę, jednak ostatnio znajduje się w poważnym kryzysie! Samo starcie w Łodzi zapowiada się więc ciekawie, a start rywalizacji został wyznaczony na 19. maja 2024 roku i godzinę 17:30! Oczywiście skorzystać będzie można z transmisji w TV – takowa zostanie pokazana na aż 4 kanałach! Będą to: Canal+ 4K Ultra, CANAL+ Premium, CANAL+ Sport 3, oraz TVP Sport.

Widzew Łódź – Lech Poznań gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Pora na temat streamów online, ponieważ nie wszyscy kibice lubią oglądać spotkania piłkarskie w TV. Transmisje w Internecie mają oczywiście swoje zalety, a w przypadku meczów PKO BP Ekstraklasy dostępne są legalne i bezpieczne streamy online. Znajdziemy je oczywiście na stronie Canal+ Online. Jeżeli macie ochotę zakupić miesięczny dostęp do usług tego operatora i korzystać ze streamów online chociażby z meczów naszej ligi, to teraz możecie wykorzystać promocyjną ofertę i nabyć pakiet w atrakcyjnej cenie:

  1. Zarejestruj się z linku https://www.zagranie.com/goto/canalplus
  2. Zaloguj się na swoje konto
  3. Wykup subskrypcję, korzystając z pakietu promocyjnego
  4. Znajdź mecz Widzew – Lech i ciesz się emocjami!

Gdzie oglądać Widzew Łódź – Lech Poznań?

Rywalizację w Łodzi obstawicie z pomocą rankingu bukmacherów, a podsumowując cały artykuł, okazuje się, że problemów z transmisją absolutnie nie będzie! W TV spotkanie to zobaczymy aż na 4 kanałach, w tym na TVP Sport, a w sieci znajdziemy stream online zarówno na Canal+ Online, jak i na stronie TVP Sport. Ostateczny wybór pozostawiam już Wam, a na koniec zachęcam do sprawdzenia innych transmisji u bukmacherów, gdyż ciekawych gier w niedzielę przecież nie zabraknie. Powodzenia i mnóstwa emocji!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze