Wiele osób interesuje się nie tylko topowymi ligami, ale także ich zapleczami. Warto jednak spojrzeć także na mecze z pierwszej polskiej ligi, gdzie Widzew zagra z Koroną. Nie jest to może największy hit, ale warto go obejrzeć. Dlatego sprawdź, gdzie oglądać mecz Widzew Łódź – Korona Kielce i zobacz, czy jest transmisja w TV lub stream online!

Widzew Łódź – Korona Kielce – gdzie oglądać dzisiaj?

Po przerwie reprezentacyjnej czas na powrót do ligowej rzeczywistości. Jednym z pierwszych meczów, jakie zobaczymy, będzie starcie Widzewa Łódź z Koroną Kielce. Zawodnicy zmierzą się ze sobą na zapleczu Ekstraklasy. To będzie prawdopodobnie bardzo ciekawe starcie, więc zdecydowanie warto się dowiedzieć, gdzie obejrzeć mecz Widzew Łódź – Korona Kielce. Niżej tłumaczymy dokładnie rzeczy związane z transmisją. Przy okazji zobacz też w Fortuna bonus, z którym możesz obstawiać te rozgrywki!

Widzew Łódź – Korona Kielce: za darmo w internecie

Niestety, ale meczów pierwszej, polskiej ligi nie obejrzymy za darmo w internecie. Te pokazywane są tylko na płatnych kanałach Polsatu Sport. Dlatego też warto zainteresować się innymi ligami, które już można obejrzeć bez płacenia za nie. Taka opcja jest m.in. w Fortunie, a tutaj załączamy dokładną instrukcję:

  • załóż konto z linku: https://zagranie.com/go/fortuna
  • wpisz kod ZAGRANIE podczas rejestracji
  • dopełnij formalności
  • zagraj dowolny kupon za minimum 2 PLN

To wszystko, co trzeba zrobić. Później dostajesz dostęp do Fortuna TV i możesz tam oglądać m.in. chociażby Serie A, czy inne świetne ligi.

serie a fortuna tv

Widzew Łódź – Korona Kielce: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Dzisiaj będzie prowadzona transmisja na żywo w TV z meczu Widzew Łódź – Korona Kielce. Gdzie więc obejrzeć to spotkanie? Możesz to zrobić na kanałach sportowych Polsatu, jednak trzeba zapłacić za dostęp do tej telewizji.

Widzew Łódź – Korona Kielce: stream na żywo online

Gdzie obejrzeć stream na żywo online Widzew Łódź – Korona Kielce? Możesz to zrobić m.in. na Polsat Box Go, jednak tam również dostępna jest całkowicie płatna opcja, co jest minusem, szczególnie że jest to niższa klasa rozgrywkowa.

Widzew Łódź – Korona Kielce: zapowiedź meczu

Skoro już wiesz, gdzie możesz obejrzeć mecz Widzew Łódź – Korona Kielce, to sprawdź także najciekawsze kursy bukmacherskie. Tutaj możemy bowiem zagrać wysokie kursy i po prostu sporo pieniędzy zyskać. Same kursy prezentują się w następujący sposób:

Zdjęcie: Tomasz Kudala / PressFocus

Gdzie obejrzeć mecz Widzew Łódź - Korona Kielce?

Spotkanie pomiędzy Widzewem Łódź, a Koroną Kielce możesz obejrzeć w Polsat Sport.

Gdzie obstawić mecz Widzew Łódź - Korona Kielce?

Spotkanie pomiędzy tymi ekipami możesz obstawić m.in. w Fortunie.-

Zaloguj się aby dodawać komentarze