Widzew Łódź – Jagiellonia Białystok: 300 zł w Superbet za wygrany zakład

Bartłomiej Wdowik podczas meczu

W niedzielę do akcji wróci wicelider PKO BP Ekstraklasy, a więc Jagiellonia Białystok, która w meczu wyjazdowym zmierzy się z łódzkim Widzewem! Przy okazji tego meczu nowi gracze w Superbet otrzymać mogą aż 300 PLN bonusu za poprawnie wytypowany wynik spotkania! Wszystkie zasady i reguły promocji w poniższym tekście.

baner Superbet na 20. kolejkę Ekstraklasy

Niedzielne spotkanie Widzewa z Jagiellonią zapowiada się bardzo ciekawie, tym bardziej, że w Superbet zgarnąć można aż 300 PLN bonusu! By powalczyć o taką nagrodę, należy założyć konto z naszym kodem promocyjnym, a następnie trafnie wytypować rezultat rywalizacji 20. kolejki Ekstraklasy! Poniżej instrukcja wzięcia udziału w promocji:

  1. Rozpocznij rejestrację konta w Superbet z następującego linku -> zagranie.com/goto/superbet
  2. Użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zatwierdź wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszego depozytu w historii konta na kwotę minimum 50 PLN.
  5. Obstaw pierwszy kupon SOLO w historii konta na dowolny zakład z rynku 1X2 na mecz Widzew Łódź – Jagiellonia Białystok.
  6. Kwota kuponu powinna wynieść dokładnie 2 PLN.
  7. Jeżeli Twój typ okaże się trafiony, otrzymasz 300 PLN w bonusie!
  8. Bonus zostanie przyznany do 72h po zakończeniu promocji.

Jagiellonia na jesieni spisywała się rewelacyjnie i przed rundą wiosenną jest wiceliderem Ekstraklasy, oraz najbardziej bramkostrzelnym zespołem naszej ligi! Najpewniej większość zakładów będzie zatem skierowanych w stronę wygranej ekipy z Białegostoku. Ostatecznie jednak w ramach promocji można zagrać dowolny typ z rynku 1X2. Powodzenia i samych wygranych!

Powyższy artykuł jest przedstawieniem skróconych warunków akcji promocyjnej Superbet. Jeśli nie jesteś pewien działania promocji, skontaktuj się z naszą redakcją lub zerknij na pełny regulamin promocji na stronie bukmachera!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze