Gdzie oglądać mecz Widzew Łódź – Cracovia? Właśnie o tym piszemy niżej, gdzie znajdziesz odpowiedź. Spotkanie Widzewa z Cracovią będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport, a więcej informacji znajdziesz w tym tekście. Która z ekip tutaj się pokaże z lepszej strony i zgarnie komplet punktów?

Gdzie oglądać mecz Widzew Łódź – Cracovia za darmo? Od kilku tygodni nie jest to już możliwe, ponieważ eWinner nie ma już voucherów do Canal+ Sport – a to właśnie ta stacja pokaże rywalizację tych ekip. Warto o tym pamiętać, ponieważ spotkanie odpalisz tylko w C+ w TV lub w Canal+ Online.

Widzew Łódź – Cracovia, transmisja na żywo w TV

Gdzie oglądać Widzew Łódź – Cracovia? Wyżej znajdziesz odpowiedź na to pytanie. Jeżeli chodzi o samą transmisję w TV z tego starcia, to spotkanie Lecha z Piastem będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. Sama transmisja rozpocznie się z kolei już o godzinie 20:30. Do tego czasu możesz sprawdzić m.in. jak działają transmisje live u bukmacherów. Warto się zainteresować tym tematem, ponieważ często dzięki nim możemy oglądać spotkanie za darmo.

Widzew Łódź – Cracovia: transmisja i stream online za darmo

Transmisja online z meczu Widzew Łódź – Cracovia będzie dostępna w Canal+. Co jeszcze warto wiedzieć o tej rywalizacji? Stream online ma być dostępny na stronie Canal+, którą możesz odpalić na każdej przeglądarce, a także w aplikacjach na telefony i tablety. Jedyne, czego tak naprawdę potrzebujesz, to sprawnego internetu i zapewnienia stałego dostępu do niego.

Gdzie oglądać Widzew Łódź – Cracovia?

Mecz Widzewa Łódź z Cracovią odbędzie się na stadionie Łodzian, a zaplanowano go na godzinę 20:30, co już dobrze wiesz. Nieco wcześniej czeka nas jeszcze studio przedmeczowe, które poprowadzą eksperci z Canal+ Sport. Faworytem bukmacherów jest Cracovia, ale kursy są bardzo mocno zbliżone, niemalże wyrównane, więc trudno jasno powiedzieć, kto ma większe szanse. Na pewno rywalizacja będzie ostra i warto obejrzeć to spotkanie.
Zdjęcie: pressfocus
Gdzie oglądać mecz Widzewa Łódź z Cracovią?

Spotkanie Widzewa z Cracovią będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport.

O której Widzew zagra z Cracovią?

Widzew zmierzy się z Cracovią już o godzinie 20:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze