Gdzie obejrzeć mecz West Ham United – Southampton? O tym piszemy właśnie w poniższym tekście. W Boxing Day rozgrywane są starcia w Premier League, więc dzisiaj będziemy mogli obejrzeć występ drużyny Jana Bednarka. Jego Southampton zmierzy się na wyjeździe z West Ham United. Młoty są mocnymi faworytami, głównie ze względu na swoją formę, a kibice oczekują dobrego widowiska.

West Ham United – Southampton: gdzie oglądać dzisiaj?

Dzisiaj w najwyższej klasie rozgrywkowej w Anglii zobaczymy aż sześć spotkań. W jednym z nich zawodnicy West Ham United zagrają na własnym stadionie z Southampton. Młoty w tej rywalizacji są mocnymi faworytami i powinny tutaj powalczyć o komplet punktów. Na pewno będzie to dobre widowisko, a obejrzysz je w Canal+ Online oraz Canal+ Sport. Niżej przedstawiamy Ci sposób, jak możesz obejrzeć go za darmo.

West Ham United – Southampton: gdzie obejrzeć za darmo?

Spotkanie West Ham United – Southampton będziesz mógł obejrzeć za darmo w Canal+ Online. Zasady są bardzo proste i przygotowaliśmy kompletną instrukcję, ale nie możesz pominąć żadnego kroku. Dzięki transmisjom u bukmacherów i programom lojalnościowym nie musisz płacić przez 30 dni za dostęp do C+!

  1. Zarejestruj się: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE podczas rejestracji
  3. Zweryfikuj swoje dane w ciągu siedmiu dni
  4. Zagraj w tym czasie dowolny kupon i zgłoś się na czat gracza po voucher
  5. Wykorzystaj voucher na 30 dni do Canal+ Online
  6. Oglądaj mecz

baner ewinner voucher canal+ online

West Ham United – Southampton: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Z całą pewnością spotkanie West Ham United – Southampton będzie chętnie oglądane w TV. Tak się składa, że w Polsce prawa do pokazywania angielskiej ligi ma Canal+, które posiada swoje kanały telewizyjne i to na nich obejrzysz tę rywalizację.

West Ham United – Southampton: stream na żywo online

Stream online ze spotkania West Ham United – Southampton będzie dostępny m.in. na Canal+ Online, bo to właśnie ta platforma działa online. Jedyne co musisz mieć, to dostęp do internetu.

West Ham United – Southampton: zapowiedź meczu

W eWinner bonus na start będziesz mógł odebrać z kodem ZAGRANIE. To ważna informacja, bo np. taki zakład bez ryzyka przyda Ci się chociażby, żeby obstawić spotkanie West Ham United z Southampton i zwiększyć tym samym swoje emocje z oglądania.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 17 sierpnia 2022 22:04.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie obejrzeć mecz West Ham United - Southampton?

Starcie tych ekip obejrzysz m.in. w Canal+ Sport oraz Canal+ Online.

O której WHU zagra z Southampton?

Starcie tych ekip zaplanowano na godzinę 16:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze