West Ham – Nottingham: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 12.11.2023

James Ward-Prowse bijący brawo

Gdzie oglądać West Ham – Nottingham? Po sobotnich emocjach związanych z Premier League, przyszła pora na kolejnych 5 spotkań 12. serii gier! Jednym z nich będzie mecz na Stadionie Olimpijskim, gdzie miejscowy West Ham zmierzy się z zespołem Nottingham Forest! Poniżej znajdziecie wszystkie informacje o transmisji w TV i streamach online z tej batalii. Zapraszam zatem serdecznie do ich sprawdzenia.

West Ham – Nottingham, transmisja na żywo w TV

Ekipie Łukasza Fabiańskiego ostatnimi czasy nie wiedzie się najlepiej w Premier League, bo mówimy tu już o serii 4 spotkań bez zwycięstwa. Tym razem Młoty mają realną szansę na przełamanie, bo na swoim terenie podejmą drużynę Nottingham Forest, a więc potencjalnego kandydata do spadku z ligi. Starcie w ramach 12. kolejki Premier League zaplanowane zostało na najbliższą niedzielę, czyli 12. listopada 2023 roku. Rozpocznie się ono punktualnie o godzinie 15:00 polskiego czasu, jednak niestety transmisji na żywo w TV w naszym kraju nigdzie nie znajdziemy.

West Ham – Nottingham: transmisja i stream online za darmo

Wierni kibice Premier League lub po prostu fani West Hamu tudzież Nottingham Forest będą mogli skorzystać natomiast z transmisji dostępnej w Internecie. Obecnie większość gier piłkarskich można śledzić za sprawą streamów online i to samo tyczy się batalii West Hamu z Nottingham! Mecz ten pokazany zostanie w Viaplay, a więc serwisie streamingowym, który wymaga niestety dodatkowej płatności, jeśli chcemy oglądać na nim różne spotkania. Za opłacenie miesięcznego abonamentu, otrzymamy tam prawo oglądania angielskiej ligi, o czym warto wiedzieć! A jak wyglądają aktualne kursy na tę rywalizację?

Jan 01, 1970
01:00
Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 18:39, 10 grudnia 2023 18:39.

Gdzie oglądać West Ham – Nottingham?

Ostatecznie okazuje się zatem, że rywalizację na Stadionie Olimpijskim będzie można obejrzeć na żywo tylko i wyłącznie w jeden sposób. Będzie nim stream online u wydawcy Premier League w Polsce, a więc w serwisie streamingowym Viaplay. Niestety opcja ta jest płatna, a darmowych alternatyw na naszym rynku nie znajdziemy. Nie zmienia to faktu, że sam mecz zapowiada się ciekawie, a jeżeli nie wiedzieliście gdzie oglądać Premier League, to okazuje się, że Viaplay jest najlepszą opcją dla wiernych kibiców tej ligi. Powodzenia i wielu emocji!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze