West Ham – Manchester United: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 07.05.2023

Bruno Fernandes podczas meczu z Brightonem

Gdzie oglądać West Ham – Manchester United? W najbliższą niedzielę na poziomie Premier League odbędą się 2 bardzo ciekawe spotkania. Wszystko zacznie się od hitu na St. James’ Park, natomiast później czeka nas rywalizacja West Hamu z Manchesterem United. Czy w arcyciekawym zestawieniu Łukasz Fabiański zatrzyma gwiazdy z Old Trafford i gdzie obejrzeć owe zmagania na żywo? O tym poniżej!

West Ham – Manchester United, transmisja na żywo w TV

Rywalizacja West Hamu z Manchesterem United jawi się jako jedno z ciekawszych spotkań sobotniej serii gier nie tylko w Anglii, ale i w całej Europie! Wszak w bramce gospodarzy zobaczymy Łukasza Fabiańskiego, który postara się zatrzymać walczące o najlepszą czwórkę ligi gwiazdy z Manchesteru. Spotkanie to będzie drugim niedzielnym meczem angielskiej ekstraklasy i rozpocznie się ono już o godzinie 20:00. Transmisję w TV znajdziemy na Canal+ Sport, a poniżej przedstawię inne sposoby na oglądanie Premier League!

West Ham – Manchester United: transmisja i stream online za darmo

Abstrahując na momencik od tematu, chciałem poinformować, że na naszej stronie znajdziecie także inne transmisje online! Wracając natomiast do transmisji i streamu online z hitu 35. serii gier, taki będzie dostępny w internecie, jednak nie będzie darmowy. Jeżeli chcecie jednak skorzystać z transmisji live, z polskim komentarzem i w bardzo dobrej jakości, to warto założyć konto w Viaplay i wykupić pakiet, który da Wam możliwość oglądania wszystkich najciekawszych gier Premier League w sezonie 2022/23! Jak dokładnie włączyć stream online z meczu West Ham – Manchester United?

  1. Zarejestruj się z tego miejsca –> https://zagranie.com/goto/viaplay
  2. Zaloguj się na konto
  3. Przejdź do sekcji TV
  4. Oglądaj mecz  West Ham – Manchester United

Gdzie oglądać West Ham – Manchester United?

Ostatnim, godnym polecenia sposobem na obejrzenie rywalizacji na Stadionie Olimpijskim będzie zainstalowanie na telefon z systemem IOS lub Android aplikacji mobilnej Viaplay. Do uruchomienia odpowiedniego streamu będzie jeszcze potrzebny dostęp do sieci i konto we wspomnianym serwisie. Po za tym stream na telefonie będzie działał w najlepszej jakości i z polskim komentarzem – dokładnie tak samo jak na komputerze! Powodzenia!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze