Gdzie oglądać mecz West Ham – Lyon? Odpowiedź znajdziesz w poniższym artykule. Angielska drużyna jest tutaj faworytem, co pokazują m.in. kursy bukmacherskie, ale nie jest to wcale pewne, że Młoty wygrają. Gospodarze nie mogą zlekceważyć rywali, jeżeli chcą tutaj zapewnić sobie przewagę przed rewanżem i mieć spokojniejszą głowę.

Liga Europy, Viaplay

West Ham – Lyon, gdzie oglądać

W Lidze Europy dzisiaj będziemy świadkami kilku interesujących spotkań, w tym m.in. rywalizacji West Hamu z Lyonem. Angielska ekipa zdaniem bukmacherów jest mocnym faworytem, ale czy to się przełoży na zwycięstwo tej ekipy? Gospodarze na papierze są silniejszą drużyną, która może tutaj sprawić sporą niespodziankę. Trzeba jednak pamiętać, że goście także mogą postraszyć, co pokazywali już wielokrotnie.

Umiejętności obu drużyn są na wysokim poziome, więc kibice mogą oczekiwać tutaj dobrego widowiska i wielu bramek. Jeżeli zastanawiasz się nad tym, gdzie oglądać mecz West Ham – Lyon, to dobrze się składa, bo właśnie o tym piszemy niżej. Taką możliwość dostaniesz m.in. w Viaplay, więc już znasz odpowiedź na pytanie: West Ham – Lyon gdzie transmisja?

West Ham – Lyon, transmisja na żywo w TV

Dzisiaj w Lidze Europy aż trzy mecze rozpoczną się o godzinie 21:00. Jednym z nich będzie rywalizacja właśnie West Hamu z Lyonem, a jak chcesz wiedzieć, gdzie będzie transmisja w TV z tej rywalizacji, to właśnie to omawiamy w tym tekście. Spotkanie tych drużyn będzie pokazane jedynie w Viaplay, ale dzięki naszej współpracy z tą platformą możesz zgarnąć darmowy dostęp na aż 30 dni, czym warto się zainteresować!

West Ham – Lyon, transmisja na żywo za darmo

Gdzie oglądać mecz West Ham – Lyon? Sporo osób się nad tym zastanawia, więc mamy dla nich dobrą wiadomość. Taka opcja będzie możliwa właśnie w Viaplay, a za rejestrację z naszego baneru lub z linku, który podamy niżej, dostaniesz darmowe 30 dni. To świetna opcja nie tylko dla tych, co chcą obejrzeć zmagania z europejskich rozgrywek, ale także np. fanów Bundesligi. Tutaj mamy specjalną instrukcję, w jaki sposób możesz odpalić to starcie:

  1. Załóż konto z powyższego baneru lub z tego linku: https://zagranie.com/go/viaplay
  2. Zaloguj się na nie
  3. Oglądaj mecz

Często jest tak, że to u bukmacherów możesz za darmo oglądać mecze, ale w przypadku europejskich pucharów nie jest to możliwe. Dzięki temu, że podjęliśmy współpracę z Viaplay, możesz liczyć na darmowe 30 dni dostępu do pakietu sportowego tej platformy. Co ciekawe, na niej znajdziesz także różne inne treści, w tym filmy, czy seriale, więc możesz sprawdzić wszystkie opcje!

West Ham – Lyon, transmisja online

Transmisja online z meczu West Ham – Lyon będzie prowadzona nie tylko w aplikacji na telewizor od Viaplay, ale również w programie na telefony oraz w przeglądarce, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Jak masz takie możliwości i to w dodatku darmowe, to po co korzystać z nielegalnych streamów, gdzie nie ma gwarancji, że starcie tych ekip obejrzysz w dobrej jakości, albo czy nagle nie rozłączy takiego streamu?

West Ham – Lyon, szanse na zwycięstwo

Skoro już wiesz, gdzie będzie transmisja z meczu West Hamu z Lyonem, to zobacz jeszcze, jakie kursy bukmacherskie na tę rywalizację przygotowali bukmacherzy, a w ich ofercie można znaleźć zakłady ze sporym value, co na pewno warto podkreślić!

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 18 sierpnia 2022 05:55.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz West Ham - Lyon?

Starcie West Ham - Lyon będziesz mógł obejrzeć w Viaplay.

O której West Ham zagra z Lyonem?

Spotkanie tych ekip zaplanowano na godzinę 21:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze