West Ham – Fulham: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 09.10.2022

Łukasz Fabiański na rozgrzewce przed meczem

Gdzie oglądać West Ham – Fulham? Niedzielne derby Londynu pomiędzy West Hamem, a Fulham zapowiadają się bardzo ciekawie! Młoty powracają do dobrej dyspozycji, zaś ekipa The Cottagers jest jedną z rewelacji tego sezonu Premier League. Jeżeli macie ochotę zobaczyć w akcji Łukasza Fabiańskiego i spółkę, to z poniższego tekstu dowiecie się wszystkiego na temat dostępnych transmisji i streamów z tego meczu. Zapraszam więc do sprawdzenia.

Spotkanie pomiędzy West Hamem, a Fulham to jedno z czterech, zaplanowanych na niedzielę starć Premier League. Jeżeli macie ochotę zobaczyć mecz 10. serii gier, to najlepszą opcją będzie skorzystanie z oferty Viaplay – poniżej znajdziecie instrukcję dotyczącą rejestracji u tego operatora!

  1. Zarejestruj się z tego miejsca –> https://zagranie.com/goto/viaplay
  2. Zaloguj się na konto
  3. Przejdź do sekcji TV
  4. Oglądaj mecz West Ham – Fulham

 

West Ham – Fulham, transmisja na żywo w TV

Niedzielne derby Londynu będzie można obejrzeć na żywo w TV dzięki stacji Viaplay! Oferuje ona swoim użytkownikom transmisję ze wszystkich meczów ligi angielskiej w sezonie 2022/23. To, konkretne starcie odbędzie się w niedzielę, o godzinie 15:00 i to właśnie wtedy należy włączyć odpowiedni kanał w serwisie Viaplay!

West Ham – Fulham: transmisja i stream online za darmo

Skoro już wiecie, gdzie i kiedy należy włączyć transmisję z meczu West Hamu z Fulham, to warto powiedzieć kilka słów więcej o ofercie Viaplay. Operator ten w coraz większym stopniu kładzie nacisk na streamy online z najważniejszych wydarzeń sportowych i piłkarskich, a w jego ofercie znajdziecie chociażby niemiecką Bundesligę, rozgrywki Ligi Europy, czy Ligi Konferencji. Jak więc widzicie, oferta Viaplay jest naprawdę ciekawa, a jeśli nie ma w niej Waszej ulubionej ligi, to warto sprawdzić rozkład transmisji live u polskich bukmacherów – być może tam znajdziecie stream z meczu, na który czekacie!

Gdzie oglądać West Ham – Fulham?

Operator Viaplay oferuje swoim klientom wiele opcji na oglądanie meczu West Hamu z Fulham. Zaliczają się do nich chociażby transmisja w telefonie z systemem Android lub IOS, ale także stream online na komputerze, czy telewizorze z funkcją SMART! Miłego oglądania i wielu emocji przy niedzielnych meczach Premier League!

fot. Pressfocus
  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze