Gdzie obejrzeć West Ham – Brighton? Fani Premier League zdecydowanie nie będą się w niedzielę nudzić. Jednym z trzech, niedzielnych starć w angielskiej elicie będzie potyczka West Hamu z Brightonem. W poniższym tekście uzyskasz informacje o terminie tego spotkania, a także o transmisji na żywo z potyczki na Stadionie Olimpijskim. Zapraszam do lektury.

Spotkanie West Hamu z Brightonem, podobnie jak inne spotkania Premier League, pokazuje w tym sezonie stacja Viaplay. Poniżej przedstawiam instrukcję, w jaki sposób uzyskać dostęp do wyżej wymienionej stacji:

  1. Zarejestruj się z tego miejsca –> https://zagranie.com/go/viaplay
  2. Zaloguj się na konto
  3. Przejdź do sekcji TV
  4. Oglądaj mecz West Ham – Brighton

baner viaplay na PL

West Ham – Brighton, transmisja na żywo w TV

Jeśli już wiesz, w jaki sposób otrzymać dostęp do transmisji live w serwisie Viaplay i obejrzeć mecz West Hamu z Brightonem, to warto, żebyś wiedział, że owy mecz możesz obstawić u wielu, legalnych bukmacherów. W tym miejscu znajdziesz nasz ranking – zapraszam do sprawdzenia.

West Ham – Brighton: transmisja i stream online za darmo

Po omówieniu oferty i warunków Viaplay należy powiedzieć kilka słów o sytuacji obu zespołów. West Ham United nie wszedł w kampanię 2022/23 bardzo przeciętnie i do tej pory nie zdobył ani jednego oczka. O ile porażka z Manchester City była niejako wkalkulowana w sezon, o tyle wyjazdowa klęska z Nottingham Forest mogła zadziwić. Ekipa Brightonu w pierwszej kolejce wygrała z Manchesterem United na Old Trafford, zaś przed tygodniem zremisowała bezbramkowo z Newcastle United. Wszystko wskazuje więc na to, że omawiane zawody będą wyrównanym widowiskiem – tym bardziej warto włączyć transmisję z tego meczu w Viaplay!

Gdzie oglądać West Ham – Brighton?

Viaplay w tym sezonie pokazuje wszystkie mecze Premier League, a także daje swoim użytkownikom możliwość oglądania ich na wszystkich, możliwych platformach. Zaliczają się do nich smartfony z systemem IOS i Android, a także laptopy, komputery i rzecz jasna, telewizory z funkcją SMART. Wybór jest więc bardzo szeroki, co jest zdecydowaną zaletą Viaplay!

fot. Pressfocus

Kiedy odbędzie się mecz West Ham - Brighton?

Mecz West Hamu z Brightonem odbędzie się w niedzielę o 15:00.

Gdzie obejrzeć spotkanie West Hamu z Brightonem?

Spotkanie West Hamu z Brightonem obejrzysz w Viaplay.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze