West Ham – Brentford: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 26.02.2024

Vladimir Coufal podczas meczu

Gdzie oglądać West Ham – Brentford? 26. kolejkę w Premier League zakończą ciekawie zapowiadające się derby Londynu. W najbliższy poniedziałek ekipa West Hamu podejmie u siebie Brentford i jeżeli jesteście zaciekawieni opcją obejrzenia tego meczu na żywo, to poniżej przeczytacie o dostępności transmisji w TV i streamów online! Zapraszam więc do zerknięcia na szczegóły.

West Ham – Brentford, transmisja na żywo w TV

Derbowa rywalizacja West Hamu z Brentfordem będzie ostatnim punktem 26. kolejki Premier League, o czym zdążyłem już słówkiem wspomnieć. Oba kluby są po kiepskich spotkaniach i w tej konfrontacji poszukają przełamania. Wiele wskazuje więc na to, że sam mecz będzie interesujący do oglądania na żywo! Jego start wyznaczony został na 26. lutego 2024 roku i godzinę 21:00 czasu polskiego. Jeżeli chodzi o transmisję na żywo w TV, niestety nie będzie możliwości obejrzenia derbów w telewizji. Canal+ Sport na każdą kolejkę pokazuje 2 mecze, jednak w ten weekend wybór padł na inne starcia!

West Ham – Brentford: transmisja i stream online za darmo

Rywalizacja West Hamu z Brentfordem nie będzie co prawda dostępna w TV, jednak nie oznacza to, że nie będzie można jej obejrzeć w TV! Tu przechodzę do kwestii streamów online, a więc legalnych i bezpiecznych transmisji, tyle że pokazywanych w sieci. Rywalizacja West Hamu z Brentfordem na żywo będzie dostępna do obejrzenia w serwisie streamingowym Viaplay. Stacja ta posiada prawa transmisyjne do wszystkich gier ligi angielskiej, a zatem pokazane tam zostaną również derby Londynu! Dodam jednak, że za miesięczny dostęp do odpowiedniej usługi w Viaplay zapłacimy 55 PLN. A jak wyglądają kursy bukmacherskie na opisywany mecz?

Gdzie oglądać West Ham – Brentford?

Mam nadzieję, że w tekście znaleźliście już informacje o tym, gdzie oglądać Premier League i jak zobaczyć starcie West Hamu z Brentfordem na żywo. W przypadku nieco mniej medialnych potyczek ligi angielskiej zawsze można skorzystać z serwisu streamingowego Viaplay, który oferuje streamy online z polskim komentarzem i w jakości HD. Niestety taka usługa wiąże się z kosztami, o czym też już pisałem. Pozostało mi zatem życzyć możliwie najlepszego widowiska i nienagannie działających transmisji!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze