West Ham – Bournemouth: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 24.10.2022

Said Benhrama w akcji ofensywnej

Gdzie oglądać West Ham – Bournemouth? 13. kolejka Premier League okazała się naprawdę emocjonująca i ciekawa dla kibiców! Miejmy nadzieję, że także ostatnie starcie w tej serii gier będzie pasjonującym widowiskiem. Kiedy i w jaki sposób odszukać transmisję z meczu West Hamu z Bournemouth? Między innymi tego dowiecie się z poniższego tekstu, do którego zapraszam.

Mecz na Stadionie Olimpijskim będzie ostatnim spotkaniem 13. kolejki Premier League i podobnie jak pozostałe mecze Premier League, zostanie pokazane w Viaplay. Jak zarejestrować się na tej stronie i zobaczyć starcie Młotów z Wisienkami na żywo?

  1. Zarejestruj się z tego miejsca –> https://zagranie.com/goto/viaplay
  2. Zaloguj się na konto
  3. Przejdź do sekcji TV
  4. Oglądaj mecz West Ham – Bournemouth

West Ham – Bournemouth, transmisja na żywo w TV

Jeśli już wiesz, w jaki sposób otrzymać dostęp do transmisji live w serwisie Viaplay i obejrzeć mecz West Hamu z Bournemouth, to warto, żebyś wiedział, że owy mecz został przeanalizowany przez naszą redakcję – tu znajdziesz najważniejsze informacje o formie i sytuacji obu klubów! Dodam jeszcze, iż omawiane zawody rozpoczną się w poniedziałek, o godzinie 21:00!

West Ham – Bournemouth: transmisja i stream online za darmo

Jak już wspomniałem, poniedziałkowe zawody będą transmitowane w Viaplay, która to stacja w sezonie 2022/23 oferuje streamy online ze wszystkich meczów Premier League! Jest to jedyna, legalna opcja na zobaczenie meczu Młotów z Wisienkami na żywo, lecz oprócz meczów ligi angielskiej, zyskacie także możliwość oglądania spotkań Bundesligi, Ligi Europy, czy Ligi Konferencji. Warto dodać, że legalni bukmacherzy również oferują szereg ciekawych spotkań, które obejrzycie u nich na żywo!

Gdzie oglądać West Ham – Bournemouth?

Viaplay w tym sezonie pokazuje wszystkie mecze Premier League, a także daje swoim użytkownikom możliwość oglądania ich na wszystkich, możliwych platformach. Zaliczają się do nich smartfony z systemem IOS i Android, a także laptopy, komputery i rzecz jasna, telewizory z funkcją SMART. Wybór jest więc bardzo szeroki, co jest zdecydowaną zaletą Viaplay!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze