Wenezuela – Włochy: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 21.03.2024

Wenezuela - Włochy gdzie oglądać

Wenezuela – Włochy: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W czwartkowy wieczór odbędzie się kilka ciekawie zapowiadających się pojedynków towarzyskich. Jednym z nich będzie potyczka pomiędzy reprezentacjami z Ameryki Południowej i Europy. I choć faworytem są Włosi, to tak naprawdę nie należy skreślać ich rywali. A jeżeli chciałbyś zobaczyć to widowisko, ale nie wiesz gdzie oglądać Wenezuela – Włochy, to potrzebne informacje znajdziesz nieco niżej.

Wenezuela – Włochy na żywo w TV

Zatem gdzie obejrzeć Wenezuela – Włochy na żywo? Dla fanów tych reprezentacji nie mamy zbyt dobrych informacji, bowiem pojedynek ten nie będzie transmitownay przez żadną z polskich telewizji. W końcu w trakcie trwania tego starcia rozgrywane będą spotkania barażowe o udział w Euro 2024 i to one są priorytetowe dla stacji telewizyjnych. Warto jednak opisywanego starcia poszukać w internecie. A mecz ten odbędzie się w czwartek, 21. marca o 22:00.

Włochy
Mar 21, 2024
22:00
Wenezuela
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 21:58, 20 marca 2024 21:58.

Wenezuela – Włochy gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Stream online Wenezuela – Włochy obejrzysz więc w sieci. Co ciekawe dostęp oferuje jeden z najpopularniejszych bukmacherów w kraju, czyli STS. Ponadto znajdziesz tam transmisje ze spotkań z najlepszych lig Europy, jak chociażby ligi niemieckiej, hiszpańskiej czy francuskiej. A co należy zrobić, aby mieć darmowy dostęp do meczów w STS TV? Oto instrukcja:

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu, aby cieszyć się z dostępu do transmisji
  3. Znajdź transmisję Wenezuela – Włochy i oglądaj na żywo w zakładce “Zakłady Live”
Bonus powitalny STS

Gdzie oglądać Wenezuela – Włochy?

Jeśli już wiesz gdzie oglądać Wenezuela – Włochy, to warto przyjrzeć się temu, co można znaleźć wśród transmisji live u bukmacherów na rynku – chociażby w Betclic TV czy STS TV. Chodzi między innymi o rozgrywki piłkarskie, takie jak La Liga, Bundesliga, Serie A czy Ligue 1 i Eredivisie, ale nie tylko, bowiem możesz śledzić również streamy z NBA czy NHL czy wiele spotkań siatkarskich i tenisowych.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze