Wenezuela – Ekwador: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 16.11.2023

Jhon Murillo

Gdzie oglądać mecz Wenezuela – Ekwador? W czwartek odbędzie się mecz eliminacji do MŚ 2026 pomiędzy Wenezuelą a Ekwadorem. Jeżeli chciałbyś obejrzeć go w TV lub internecie, sprawdź, gdzie dostępna będzie jego transmisja oraz stream online.

Wenezuela – Ekwador, transmisja na żywo w TV

Wenezuela z Ekwadorem zagrają swój mecz w czwartek 16 listopada o godzinie 23:00 naszego czasu. Oba zespoły prezentują się jak dotąd bardzo podobnie, lecz na papierze to goście są nieco lepsi i to oni będą tutaj uchodzić za faworytów. Jeśli interesuje Cię przebieg tego starcia i chcesz je obejrzeć, to transmisja TV dostępna będzie w Eleven Sports 2.

Wenezuela – Ekwador: transmisja i stream online za darmo

Jeśli chciałbyś obejrzeć ten mecz w internecie, niestety nie będzie takiej możliwości. Warto wiedzieć jednak, że istnieje szeroka gama transmisji u bukmacherów. Część dostępnych w Polsce operatorów zakładów bukmacherskich pozwala na oglądanie meczów w formie streamów online. Sprawdź, jak z nich korzystać i oglądaj mecze, gdzie tylko chcesz na ekranie urządzenia mobilnego.

Gdzie oglądać Wenezuela – Ekwador?

Mecz Wenezuela – Ekwador obejrzysz w Eleven Sports 2. Jeśli masz swoje typy na ten pojedynek i zastanawiasz się, gdzie warto je zagrać, to bardzo szeroką ofertą zakładów dysponuje STS. Nie masz jeszcze tam konta? Załóż je z kodem ZAGRANIE i skorzystaj zakładu bez ryzyka do 100 PLN. Zagraj swój pierwszy kupon i odbierz zwrot w przypadku porażki. Życzę powodzenia, samych zielonych typów i miłego oglądania meczu!

zakład bez ryzyka STS

Obrazek w tle: fot. Xinhua / Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze