Zdjęcie: Rafal Oleksiewicz / PressFocus

Zbliża się pierwszy mecz Polaków w kwalifikacjach do mistrzostw świata 2022. Nasi rodacy zmierzą się z Węgrami i z całą pewnością czeka ich wymagające starcie. Emocje możecie zwiększyć poprzez obstawianie meczów, a to dobrze jest zrobić z bonusami bukmacherskimi. Niżej znajdziecie więc wszystkie, najciekawsze promocje na starcie Polski z Węgrami, które możecie zgarnąć u polskich operatorów. Zobaczcie, jakie są zasady!

Węgry – Polska: bonusy i promocje bukmacherskie

Wielkimi krokami zbliża się mecz reprezentacji Polski z Węgrami. Dla Biało-Czerwonych to starcie otworzy kwalifikacje do Mistrzostw Świata 2022. W grupie mamy m.in. reprezentację Anglii, więc walka o pierwsze miejsce będzie bardzo zaciekła. Nie do końca wiadomo, w jakiej formie są nasi rodacy, a jeżeli chcecie zwiększyć swoje emocje z oglądania meczów naszych reprezentantów, to dobrze jest to zrobić z bonusami bukmacherskimi. Dzięki temu nie musicie się martwić o wynik, albo otrzymacie dodatkowe środki.

Promocje bukmacherskie to dobra okazja, żeby zwiększyć swoje środki do obstawiania, czy po prostu otrzymać zwrot pieniędzy w przypadku niepowodzenia. Dzięki naszej ścisłej współpracy możecie liczyć na szereg bonusów u największych, polskich bukmacherów. Przekonajcie się sami, co na Was czeka przy okazji spotkania Węgrów z Polską. 

Sprawdź, jakie są kursy i darmowe typy bukmacherskie na mecz Polski z Węgrami —> https://zagranie.com/wegry-polska-kursy-bukmacherskie-typy-i-zapowiedz-meczu/

Zakład bez ryzyka do 280 PLN ze zwrotem na konto depozytowe w STS

W zakładach bukmacherskich STS możecie odebrać aż 280 złotych ze zwrotem na konto depozytowe. To z całą pewnością jedna z największych ofert na polskim rynku. Dzięki temu jeżeli kupon okaże się przegrany, to możecie od razu wypłacić swoje środki. Warto to podkreślić, bo nie jest to oczywistością. Zapewne zastanawiacie się więc, co musicie zrobić, żeby zgarnąć taki bonus? Jest to bardzo proste.

Zakładacie konto z naszym kodem promocyjnym ZAGRANIE, potwierdzacie swoje dane i obstawiacie mecz Polski z Węgrami. Kupon może być SOLO lub AKO i nie ma dodatkowych warunków. Jeżeli nie traficie, to bukmacher odda Wam środki aż do 280 złotych na konto depozytowe, czyli te, z którego można wypłacić do banku. Do tego otrzymacie również 1200 złotych od depozytu i freebet wysokości 30 złotych!

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 200 234 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1504 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 234 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Bez ryzyka na Węgry – Polska w BETFAN do 600 PLN

BETFAN to kolejny bukmacher, który przychodzi do klientów z propozycją cashbacku. Ten operator proponuje Wam zakład bez ryzyka o wysokości 600 złotych. Wcześniej był rozbity na trzy tury (100, 200 i 300 złotych), a teraz jest jeden w całości. Zasady są dość proste. Aby wziąć udział w promocji, wystarczy, że założysz konto w BETFAN z naszym kodem promocyjnym 1600PLN. Następnie musisz potwierdzić dane i dokonać wpłaty na swoje konto – to jest wymagane przy wszystkich bonusach bukmacherskich.

Teraz wystarczy obstawić kupon. Jeżeli wygrałeś, to nagroda należy do ciebie. Z kolei w przypadku, gdy kupon nie wszedł, to 100% stawki wraca do Ciebie na konto jako bonus. Kurs minimalny kuponu to 1.14, a stawka nie może być mniejsza niż 50 złotych. Przed wypłatą trzeba nim obrócić jednokrotnie, na kuponie AKO z co najmniej trzema zdarzeniami i kursem nie mniejszym niż 3.80. Trzeba przyznać, że nie są to wygórowane oczekiwania, jak na kwotę, za jaką możemy zagrać. A do tego możecie odebrać też 1000 złotych od depozytu!

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Bonus za zwycięstwo Polaków w Superbet

W Superbet warunki otrzymania bonusu na mecz reprezentacji Polski z Węgrami jest trochę inny. Trzeba założyć konto w dniach 22-24.03.2021 trzeba to zrobić z naszym specjalnym kodem promocyjnym ZAGRANIE, dzięki temu zyskacie też: 100% do 50 PLN od depozytu, 600 PLN bez ryzyka i 34 PLN freebet.

Następnie trzeba zagrać za co najmniej dziesięć złotych na zwycięstwo Węgier, Polski lub remis, czyli klasyczne 1X2. Maksymalny cashback za ten zakład to 100 złotych. Tylko pierwszy zakład w ramach tej promocji jest brany pod uwagę. Bonus zostanie aktywowany do 48 godzin od zakończenia promocji. Kupony, które zostały zamknięte przy użyciu opcji cashout, nie kwalifikują się do promocji. Bonus ważny jest 7 dni od daty zaakceptowania go przez Gracza na jego koncie bonusowym. Cashback nie podlega obrotowi, o czym zdecydowanie warto pamiętać.

Korzystaj z darmowych analiz przedmeczowych oraz typów bukmacherskich na kwalifikacje do mistrzostw świata 2022 —-> https://zagranie.com/eliminacje-ms-2022-typy-i-kursy-bukmacherskie/

Koszulka Superbet
Koszulka Superbet
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 1300 zł bez ryzyka, 34 zł darmowy zakład + 20 zł aplikacja mobilna!

1554 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 1300 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 34 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Specjalne bonusy od Fortuny na mecz Węgry – Polska

Fortuna z kolei posiada w ofercie promocję Live bez ryzyka, czyli bonus na depozyt z kodem promocyjnym z okazji meczu Węgry-Polska.

Aby skorzystać z powyższej promocji, wystarczy, że, 25.03.2021r w godzinach od 12:00 do 20:30 zrobisz depozyt za minimum 100 PLN. Używając do tego kodu promocyjnego “live”. Dzięki temu otrzymasz bonus “zakład bez ryzyka” o wartości 50 PLN w FKP. Ten ważny będzie na dowolne mecze z oferty live z minimalna stawka 100 PLN brutto. Osoby, które uzyskają bonus, mogą go wykorzystać wyłącznie na zakłady z oferty live, zawarte przez stronę www oraz aplikację mobilną.

Środki są ważne dwanaście godzin od momentu dostania ich, a zdarzenia zawarte na kuponie muszą zostać rozstrzygnięte w ciągu 24 godzin od momentu jego postawienia. Promocja ta łączy się z Happy Hours. 

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Oprócz tego bukmacher do zaoferowania ma dla Was bonus za pierwszy depozyt. Aby skorzystać z tej oferty, musisz wpłacić jako pierwszy depozyt o wartości nie mniejszej niż 50 PLN. W ramach tego otrzymasz bonus wynoszący 50 złotych w punktach FKP. Aby wziąć udział w tej promocji, musisz wykorzystać kod promocyjny przy depozycie: “bonus50”. Promocja ta dotyczy nowych klientów, którzy nigdy nie zrobili żadnego depozytu. Do wykorzystania jest na wszystkie sporty.

Eliminacje Bez Podatku, czyli bonus w forBET na mecz Węgry – Polska

Bonus na mecz Węgier z Polską jest do zgarnięcia też w forBET. Tutaj zasady są dość proste, ale najpierw potrzebujecie mieć założone konto. Możecie to zrobić z naszym specjalnym kodem promocyjnym 2480PLN, który da Wam też:

  • bonus od depozytu 2080 PLN
  • 200 PLN bez ryzyka
  • 200 PLN MaxiZysk
  • 2 tygodnie gry bez podatku

Jak już założycie konto, to wystarczy wpłacić depozyt i będziecie mogli korzystać z gry bez podatku. Wystarczy do końca środy, 24 marca, zagrać zakłady z oferty przedmeczowej lub live na piłkę nożną. Minimum trzy zdarzenia, każde z kursem nie mniejszym niż 1.30. Współczynnik automatycznie zostanie zmieniony na 1.00 po spełnieniu warunków. Promocja nie łączy się z promocją „14 dni gry Bez Podatku” z Pakietu Powitalnego i nie biorą w niej udział zakłady długoterminowe, zagrane za środki bonusowe oraz zakłady systemowe.

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Freebet w eWinner ma mecz Węgry – Polska

eWinner również postawił na promocję na mecz Węgier z Polską. Tutaj zasady są proste, ale też trzeba mieć założone konto. Ponownie dobrze jest to zrobić z naszym kodem promocyjnym 655PLN, a w tym wypadku zgarniecie 155 złotych bez ryzyka i 50 procent do 500 złotych od drugiego depozytu.

Skoro już macie konto i wpłacony depozyt, to załóż się w środę lub w czwartek, grając kupon za dokładnie 49 złotych z co najmniej dwoma zdarzeniami na piłkę nożną. Zadbaj o kurs minimalny wynoszący 2.50 i odbierz freebet w wysokości 25 PLN. Otrzymane środki możesz wykorzystać w ciągu 24 godzin. Kurs minimalny w tym wypadku to 1.50. Jeżeli w czwartek Lewandowski strzeli gola, to otrzymacie dodatkowe dziesięć złotych bonusu, a więc łącznie będzie to aż 35 złotych w formie freebetu!

Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100  110 zł bez ryzyka + 50% do 500 zł od drugiego depozytu + voucher Canal+ online (na miesiąc)

standardowa oferta 600 PLN. z naszym kodem: 610 PLN

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 50% do 500 zł

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 110 zł

VOUCHER: CANAL+Online (pakiet Sport)

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Wybierz swój boost w Betclic na mecz Węgry – Polska

Betclic także przygotował promocję dla swoich graczy. Mowa o „Choose Your Boost”. Aby dołączyć do akcji, należy mieć założone konto. Z kodem promocyjnym 550PLN odbierzecie też 550 złotych bez ryzyka i 50 procent więcej do wygranych. Następnie wystarczy dołączyć do promocji i zagrać kupon przedmeczowy lub na żywo na mecz Polski z Węgrami. Minimalna stawka w tym wypadku to 20 złotych.

betclic grafika bonusowa

Betclic podwyższy Waszą wygraną nawet o 100 procent, zgodnie z poniższym schematem:

  • kurs zakładu między 2,00 a 2,50: +25% do wygranej
  • kurs zakładu między 2,51 a 3,50: +50% do wygranej
  • kurs zakładu wyższy niż 3,51: +100% do wygranej

Przykładowo, jeżeli postawicie 20 złotych, że mecz skończy się remisem po kursie 4,10, to możliwa wygrana netto wyniesie 72,16 zł. Zatem bonus wtedy będzie też o wartości 72,16 złotych. Promocja obowiązuje od 23.03. do 25.03, a maksymalna kwota bonusu, jaką może otrzymać gracz to 100 złotych. Następnie w ciągu 30 dni trzeba nim obrócić sześciokrotnie po kursie nie mniejszym niż 2.00.

FAQ

Czy są zakłady bez ryzyka na mecz Węgry - Polska?

Oczywiście, że tak! Legalni polscy bukmacherzy jak np. STS, Fortuna, czy BETFAN oferują zakłady bez ryzyka na mecze Polski. W artykule zasady i specjalne kody na te promocje!

Jakie są bonusy na mecz Węgry - Polska?

Gracze mogą skorzystać z promocji takich jak: freebety, zakłady bez ryzyka, gra bez podatku, bonusy od depozytu i wiele innych! Sprawdź wszystkie na Zagranie.com.

Kiedy odbędzie się mecze Węgry - Polska?

Mecz odbędzie się 25.03.2021 o godz. 20:45.

Zaloguj się aby dodawać komentarze