Węgry – Izrael: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 08.06.2024

Węgry - Izrael gdzie oglądać

Węgry – Izrael: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W sobotni wieczór odbędzie się kilka kolejnych pojedynków sparingowych – w końcu już niebawem rozpocznie się Euro 2024. W jednym ze spotkań naprzeciw siebie stanie 26. i 78. drużyna rankingu FIFA. Nic więc dziwnego, że to gospodarze są faworytem bukmacherów do zwycięstwa. Jeżeli natomiast nie wiesz gdzie oglądać Węgry – Izrael, to potrzebne informacje znajdziesz nieco niżej.

Węgry – Izrael na żywo w TV

Zatem gdzie obejrzeć Węgry – Izrael na żywo? Mecze towarzyskie transmituje w naszym kraju jedynie Polsat Sport, który pokazuje wybrane, najciekawsze pojedynki reprezentacji. Tym samym pojedynek Węgrów z Izraelem nie znalazł się w TV, bowiem w tym czasie jest kilka spotkań, które przyciągną większą oglądalność. Natomiast opisywane starcie odbędzie się on w sobotę, 8 czerwca o 18:00.

Węgry – Izrael gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Warto jednak zaznaczyć, że stream online Węgry – Izrael będziesz mógł śledzić na żywo w sieci. Co ciekawe żaden z bukmacherów nie posiada praw do pokazywania tego starcia, ale taką możliwość daje Polsat Box Go. Zobaczysz tam mecze, które pokazuje ta stacja w TV, ale też te, których zabraknie w ramówce. Nadawca podkreśla jednak, że pojedynek ten będzie bez komentarza. A gdybyś chciał również poznać typy na Euro 2024, to oczywiście już niebawem znajdziesz je na naszej stronie!

Kursy na wynik 1X2 w meczu Węgry - Izrael
Superbet
1.57
Węgry
4.20
Remis
5.25
Izrael
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Gdzie oglądać Węgry – Izrael?

Skoro już wiesz gdzie oglądać Węgry – Izrael, warto poznać także inne ligi, dostępne w transmisjach live u bukmacherów. W końcu niemal każdy z nich oferuje dostęp na żywo do meczów i to nie tylko piłkarskich, ale też innych popularnych dyscyplin, takich jak siatkówka, tenis czy hokej. Chodzi między innymi o takie rozgrywki jak NBA czy NHL, a także piłkarskie, jak La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1 i Eredivisie. A każdą z wymienionych dyscyplin czy rozgrywek obejrzysz w 100% za darmo!

Zaloguj się aby dodawać komentarze