Karolina WayOfBlonde Brzuszczyńska – Marta Linkimaster Linkiewicz: typy, kursy i zapowiedź walki!

linkiewicz na fame mma

W sobotę będziemy świadkami 13 gali FAME MMA, w której czeka nas wiele emocji. W karcie walk znajdziemy jedno starcie z udziałem kobiet, czyli rywalizacja WayOfBlonde z Linkimaster. Obie zawodniczki mają spore doświadczenie w sztukach walki, a formuła zmagań nie faworyzuje żadnej z nich. Na pewno nie będzie to nudna rywalizacja, więc sprawdź, jakie są proponowane przez nas typy i kursy bukmacherskie na Karolina WayOfBlonde Brzuszczyńska – Marta Linkimaster Linkiewicz! fame mma 13 bonusy

WayOfBlonde – Linkimaster, typy na walkę

Podczas FAME MMA 13 przyjdzie nam oglądać walkę Karolina WayOfBlonde Brzuszczyńska – Marta Linkimaster Linkiewicz. Starcie kobiet na stałe zawitało w karcie walk tej federacji, która regularnie promuje sporty walki żeńskiej płci. Tym razem będzie to tylko jedna rywalizacja, w której Karolina Brzeszczyńska zmierzy się z Linkiewicz. Na papierze będzie to bardzo ciekawe starcie i warto je obejrzeć. Jeżeli chodzi o typy na walkę Karolina WayOfBlonde Brzuszczyńska – Marta Linkimaster Linkiewicz, to niżej dokładnie je opisujemy!

Karolina WayOfBlonde Brzuszczyńska – Marta Linkimaster Linkiewicz, zapowiedź walki

Z całą pewnością kursy na walkę Karolina WayOfBlonde Brzuszczyńska – Marta Linkimaster Linkiewicz dość jednoznacznie wskazują, że faworytką w tym starciu jest Linkimaster. Marta Linkiewicz ma w oktagonie aż pięć walk i wyglądała dotychczas bardzo solidnie. WayOfBlonde jednak także posiada spore doświadczenie, a do tego jeszcze trzeba pamiętać, że w parterze jest o wiele lepsza niż Linkimaster. Pod uwagę trzeba wziąć wiele rzeczy, dlatego typy na walkę WayOfBlonde – Linkimaster najlepiej jest zagrać bez ryzyka do 228 PLN. Taki bonus w Betclic możesz odebrać za rejestrację z kodem ZAGRANIE.

Karolina WayOfBlonde Brzuszczyńska – Marta Linkimaster Linkiewicz, kursy bukmacherskie

Kursy na wygraną w walce WayOfBlonde - Linkimaster
Betclic
2.05
WayOfBlonde
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.62
Linkimaster
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kursy na rezultat końcowy (KO, TKO, poddanie, dyskwalifikacja)

Na pewno starcie WayOfBlonde z Linkimaster będzie bardzo intensywne już od pierwszych minut. Trzeba uczciwie przyznać, że obie zawodniczki prezentują wysoki poziom i nie powinny mieć problemów z regularnym punktowaniem. Linkiewicz zapewne postawi na walkę w stójce, a WayOfBlonde spróbuje to szybko sprowadzić do parteru. Kursy przemawiają na korzyść Linkiewicz, która ma spore szanse na wykończenie rywalki przed czasem, co widać m.in. po tym zakładzie:

Wygrana na punkty - nie
Kurs: 2.60
Zagraj!

WayOfBlonde – Linkimaster, kto wygra walkę?

Walka kobiet na FAME MMA 13 nie powinna być nudna. Przy typach na WayOfBlonde – Linkimaster warto poszukać value w zakładach na to, kto wygra. Tutaj większe szanse dajemy drugiej z nich, bo ta na papierze wygląda jednak nieco lepiej. To jednak jest ryzykowna propozycja, gdyż WayOfBlonde także ma sporo zaoferowania. Na pewno nie będzie to nudna rywalizacja i emocje powinny być spore. W kolejnym akapicie pokażemy Ci, jak odebrać zakład bez ryzyka do 228 PLN. Warto to zrobić, bo wtedy nie martwisz się o wynik starcia. Nasz typ na WayOfBlonde – Linkimaster to zwycięstwo drugiej z nich, do czego jeszcze wrócimy niżej. Teraz omówmy sam cashback od Betclic.

WayOfBlonde – Linkimaster: bez ryzyka do 228 PLN

Razem z bukmacherem Betclic mamy dla Ciebie specjalne bonusy za rejestrację. Jak założysz konto z naszego linku i z kodem VIPFAME, to będziesz mógł odebrać specjalny zakład bez ryzyka do aż 228 PLN. Zasady są proste i dokładnie je tłumaczymy w specjalnej instrukcji przygotowanej z tej okazji:

  1. Rejestrujesz się z tego linku: https://zagranie.com/goto/betclicfamemma
  2. Wpisujesz kod VIPFAME
  3. Grasz pierwszy kupon ze stawką do 228 PLN (możesz zagrać za mniej)
  4. Jeżeli przegrasz, to dostaniesz zwrot do 200 PLN (stawka minus podatek)
  5. Bonusem wystarczy obrócić jednokrotnie, żeby móc wypłacić środki

Warunek obrotu bonusem jest niezbędny, jednak te warunki nie są wcale trudne do spełnienia. Operator nie wymaga wielu rzeczy, więc gracze nie powinni mieć problemu. Szczególnie że mogą tym grać jak chcą, a sama stawka zakładu bez ryzyka jest dowolna, ale zwrot jest maksymalnie do kwoty 200 PLN.

Typy na Karolina WayOfBlonde Brzuszczyńska – Marta Linkimaster Linkiewicz

Typy na walkę WayOfBlonde – Linkimaster będą skierowane w stronę drugiej z tych zawodniczek. Wszystko przez to, że Linkiewicz w oktagonie FAME MMA występowała więcej razy, zna ten rodzaj presji, a także ma lepsze warunki fizyczne. Trzeba także podkreślić, że mogła się dłużej przygotowywać do tego starcia. Wiele rzeczy przemawia właśnie za Martą, w tym m.in. kursy na walkę WayOfBlonde – Linkimaster, dlatego też na kupon dodajemy właśnie jej zwycięstwo. Proponowany typ na WayOfBlonde – Linkimaster możesz zagrać bez ryzyka do 228 PLN. Taki zakład możesz połączyć także z innymi propozycjami na FAME MMA.

Linkimaster wygra walkę
Kurs: 1.62
Zagraj!
way of blonde i linkimaster typy
fot. betclic

Zdjęcie: Mateusz Porzucek / PressFocus

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze