W trakcie FAME MMA 13 będziemy świadkami jednej walki kobiet. W karcie walk znalazło się miejsce dla rywalizacji WayOfBlonde – Linkimaster. Druga z nich jest faworytką, ale czy to wykorzysta i zgarnie zwycięstwo? Na pewno warto będzie sprawdzić, jak pójdzie tym zawodniczkom. O tym, gdzie oglądać walkę Karolina WayOfBlonde Brzuszczyńska – Marta Linkimaster Linkiewicz piszemy więcej niżej!

fame mma 13 zakład bez ryzyka

Karolina WayOfBlonde Brzuszczyńska – Marta Linkimaster Linkiewicz, gdzie oglądać?

Wielkimi krokami zbliża się gala FAME MMA 13, która rozpocznie się już w sobotę, 26.03.2022, o godzinie 20:00. Tym razem w karcie walk znalazło się aż dziewięć pozycji, a jedną z nich jest starcie WayOfBlonde z Linkimaster. Nie jest to może najgłośniejsze starcie, ale na pewno takie, które warto obejrzeć. Obie zawodniczki zebrały już doświadczenie w oktagonie, co powinno zapewnić nam dobre widowisko.

Gdzie oglądać walkę Karolina WayOfBlonde Brzuszczyńska – Marta Linkimaster Linkiewicz? Będziesz mógł to zrobić w systemie PPV od FAME MMA.

WayOfBlonde – Linkimaster, godzina walki

Godzina walki WayOfBlonde – Linkimaster nie jest dokładnie znana, ale patrząc na to, że sama gala rozpocznie się o godzinie 20:00, to możemy zakładać, że to starcie rozpocznie się około 22:00-22:15. Należy jednak mieć na uwadze fakt, że może dojść do pewnych “obsuw” lub to starcie zacznie się wcześniej.

fame mma 13 bonusy

WayOfBlonde – Linkimaster, transmisja na żywo w TV

Czy będzie transmisja w TV z walki Karolina WayOfBlonde Brzuszczyńska – Marta Linkimaster Linkiewicz? Sporo osób się zastanawia, gdzie oglądać na żywo w TV WayOfBlonde – Linkimaster i tutaj mamy złą wiadomość. Bezpośrednio w telewizji nie znajdziesz transmisji z tej walki ani z żadnej innej z FAME MMA 13. Możesz jednak podłączyć laptopa do telewizora i przerzucić obraz w klasyczny sposób.

Karolina WayOfBlonde Brzuszczyńska – Marta Linkimaster Linkiewicz, gdzie oglądać na żywo za darmo?

Gdzie oglądać za darmo walkę Karolina WayOfBlonde Brzuszczyńska – Marta Linkimaster Linkiewicz? Takiej możliwości nie ma, ale stream online z FAME MMA 13 będzie puszczony w przeglądarce, a dokładnie to na stronie FAME MMA. Tam też można wykupić dostęp do PPV, które pozwoli Ci na obejrzenie tego starcia. Koszt takiego PPV to około 32 PLN w zależności od pakietu.

Stream z walki WayOfBlonde – Linkimaster

Streamy online z walki Karolina WayOfBlonde Brzuszczyńska – Marta Linkimaster Linkiewicz będą zapewne dostępne w innych miejscach w internecie, jednak są one nielegalne, a do tego nie gwarantują, że na pewno obejrzymy to starcie. W końcu w każdym momencie może się coś zaciąć – po co ryzykować w ten sposób?

WayOfBlonde – Linkimaster, analiza walki

Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo ma Linkimaster. Linkiewicz jest faworytką ze względu na warunki fizyczne i dobrą formę, jaką miała w ostatnich walkach. Do tego jeszcze miała więcej czasu na przygotowanie się do tego starcia.

Kursy na wygraną w walce WayOfBlonde - Linkimaster
Betclic
2.05
WayOfBlonde
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.62
Linkimaster
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

FAQ

Gdzie obstawiać walkę WayOfBlonde z Linkimaster?

Walkę WayOfBlonde z Linkimaster będziesz mógł obstawiać w Betclic.

O której godzinie rozpocznie się gala?

Rozpoczęcie gali zostało zaplanowane na godzinę 20:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze