Gdzie obejrzeć mecz Watford – Burnley? Piątkowe spotkanie Championship wydaje się być ciekawą opcją na spędzenie wieczora. Jeśli chcesz zobaczyć w akcji piłkarzy Szerszeni i The Clarets, to dobrze trafiłeś. W poniższym tekście dowiesz się, gdzie obejrzeć to spotkanie, a także przeczytasz, w jaki sposób zgarnąć dostęp do pakietu Viaplay.

Watford – Burnley, gdzie obejrzeć

Gdzie obejrzeć piątkowe starcie Watfordu z Burnley? Zarówno ten, jak i inne mecze Championship zobaczyć możesz w Viaplay, która to stacja systematycznie poszerza swoją ofertę sportową. Poniżej znajdziesz instrukcję, w jaki sposób wykupić takowy pakiet i emocjonować się spotkaniami rozgrywanymi w Anglii.

  1. Zarejestruj się z tego miejsca –> https://zagranie.com/go/viaplay
  2. Zaloguj się na konto
  3. Przejdź do sekcji TV
  4. Oglądaj mecz Watford – Burnley

baner viaplay na PL

Watford – Burnley, transmisja na żywo w TV

Skoro już wiesz, w jaki sposób zarejestrować się w Viaplay i zgarnąć dostęp do wszystkich spotkań Championship i Premier League, to powiedzmy sobie kilka słów o samym spotkaniu Watfordu z Burnley. Oba zespoły w poprzednim sezonie występowały w najwyższej klasie rozgrywkowej, a po spadku mają zamiar jak najszybciej powrócić na szczyt. Bezpośrednie starcie zapowiada się więc jako niezmiernie zacięte i wyrównane widowisko. Jeśli chcesz obejrzeć tą rywalizację, to wystarczy, że o godzinie 21:00 włączysz Viaplay!

Watford – Burnley: transmisja i stream online za darmo

Viaplay co rusz oferuje użytkownikom nowe rozgrywki i wydarzenia piłkarskie, które możesz oglądać niemalże wszędzie. I tak mecz Watfordu z Burnley obejrzysz na smartfonie z systemem IOS lub Android, na laptopie, czy na telewizorze z funkcją SMART. Jak więce widzisz, warto skorzystać z naszej oferty i zarejestrować się w Viaplay, by emocjonować się angielską piłką, gdziekolwiek jesteś! Przy okazji zachęcam do sprawdzenia dostępnych transmisji u legalnych, polskich bukmacherów.

Gdzie oglądać Watford – Burnley?

Druga kolejka Championship rozpocznie się już w piątkowy wieczór – spotkanie Watfordu z Burnley zaplanowano bowiem na godzinę 21:00 polskiego czasu. Wyżej wyjaśniliśmy, w jaki sposób zarejestrować się w Viaplay, a co za tym idzie, zgarnąć miesięczny dostęp do wszystkich spotkań drugiej ligi angielskiej, ale także Premier League. Jest to najłatwiejszy i najlepszy sposób, by emocjonować się angielską piłką, gdziekolwiek jesteś!

fot. Pressfocus

Gdzie obejrzeć spotkanie Watfordu z Burnley?

Spotkanie Watfordu z Burnley obejrzeć możesz w serwisie Viaplay.

Kiedy rozpocznie się mecz Watfordu z Burnley?

Mecz Watfordu z Burnley rozpocznie się w piątek o godzinie 21:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze