Warta Poznań – Stal Mielec: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 11.11.2022

Piłkarze Warty po strzeleniu gola

Gdzie oglądać Warta Poznań – Stal Mielec? W piątkowy wieczór będziemy mieli okazję zobaczyć 2 ciekawie zapowiadające się spotkania PKO BP Ekstraklasy. Jednym z nich będzie rywalizacja poznańskiej Warty z ekipą Stali Mielec. Mecz ten na pewno przyciągnie przed odbiorniki wielu kibiców naszej ligi, a o tym gdzie i w jaki sposób znaleźć transmisję z jego przebiegu, dowiecie się z poniższego tekstu. Zapraszam do sprawdzenia.

Spotkanie Warty Poznań ze Stalą Mielec jawi się jako wyrównane i ciekawe widowisko, które z pewnością warto będzie obejrzeć na żywo! Taką opcję znajdziecie w ofercie Canal+, który to operator pokazuje spotkania PKO BP Ekstraklasy! Jak zarejestrować się na jego portalu i zgarnąć dostęp do transmisji z tego starcia?

  1. Zarejestruj się w Canal+ Online z naszego linku: https://zagranie.com/go/canalplusonline/
  2. Wykup subskrypcję
  3. Skorzystaj z oferty promocyjnej na 6 miesięcy
  4. Zaoszczędź aż 144 PLN w porównaniu do miesięcznej oferty
  5. Ciesz się emocjami piłkarskiej Ekstraklasy!

Warta – Stal, transmisja na żywo w TV

Jak już wspomniałem wyżej, transmisję z meczu Warta – Stal przeprowadzi operator Canal+, który regularnie pokazuje wszystkie spotkania PKO BP Ekstraklasy w sezonie 2022/23. Oznacza to, że omawiane starcie będzie dostępne na żywo w  TV – dokładniej rzecz ujmując, będzie je można obejrzeć na kanale Canal+ Sport lub Canal+ Family, a transmisja rozpocznie się punktualnie o godzinie 18:00!

Warta – Stal: transmisja i stream online za darmo

W przypadku, gdy nie chcecie szukać pirackich i niebezpiecznych streamów ze spotkania Warty ze Stalą, warto zainteresować się opisaną wyżej ofertą Canal+! Nie dość, że korzystając z niej oszczędzicie blisko 150 PLN, to jednocześnie korzystacie z legalnego i w pełni bezpiecznego źródła! Na antenach wspomnianego operatora znajdziecie oczywiście więcej ciekawych transmisji i streamów ze spotkań piłkarskich, a jeśli szukacie konkretnych rozgrywek, to zerknijcie, u których bukmacherów będzie można zobaczyć je na żywo!

Gdzie oglądać Warta – Stal?

Internetowa platforma Canal+ jest dostępna na wielu urządzeniach i w zasadzie jedynym wymogiem do oglądania meczu Warty ze Stalą jest założenie konta, oraz dostęp do internetu. Omawiane starcie zobaczycie więc nie tylko w TV, ale również na komputerze, laptopie, tablecie, czy wreszcie smartfonie z systemem IOS lub Android! Na koniec zachęcę Was do sprawdzenia naszej zapowiedzi i typów na piątkowe zawody PKO BP Ekstraklasy. Powodzenia!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze