Warta Poznań – Raków Częstochowa: 300 zł w Superbet za wygrany zakład

Kochergin podający piłkę

Wracające rozgrywki Ekstraklasy łączą się oczywiście z weekendowymi emocjami i ciekawymi meczami, ale również promocjami bukmacherskimi! Taką nowym graczom zaoferował chociażby Superbet, u którego możecie teraz postawić wygraną Warty lub Rakowa i zgarnąć aż 300 PLN bonusu za trafiony zakład! Więcej informacji i szczegółów promocji znajdziecie pod spodem.

baner Superbet na 20. kolejkę Ekstraklasy

Rywalizacja Warty Poznań z Rakowem Częstochowa zapowiada się wybornie, a smaczku temu starciu dodaje możliwość zgarnięcia aż 300 PLN bonusu w Superbet! Teraz rejestrując się u wspomnianego bukmachera możecie obstawić wynik tego meczu 20. kolejki Ekstraklasy i za trafiony zakład zdobyć wspomniane 3 stówki bonusu!

  1. Rozpocznij rejestrację konta w Superbet z następującego linku -> zagranie.com/goto/superbet
  2. Użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zatwierdź wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszego depozytu w historii konta na kwotę minimum 50 PLN.
  5. Obstaw pierwszy kupon SOLO w historii konta na dowolny zakład z rynku 1X2 na mecz Warta Poznań – Raków Częstochowa.
  6. Kwota kuponu powinna wynieść dokładnie 2 PLN.
  7. Jeżeli Twój typ okaże się trafiony, otrzymasz 300 PLN w bonusie!
  8. Bonus zostanie przyznany do 72h po zakończeniu promocji.

Oczywiście w roli faworyta rywalizacji stawia się aktualnego mistrza Polski, a więc Raków Częstochowa. Medaliki mieli problemy z punktowaniem na jesieni, kiedy to walczyli w Lidze Europy. Wydaje się jednak, że teraz sytuacja kadrowa jest lepsza, a wygrana z Wartą bardzo realna! Ostatecznie zakład na wynik starcia możecie zagrać w obydwie strony i za poprawnie obstawiony typ zgarnąć 300 PLN od bukmachera Superbet!

Powyższy artykuł stanowi jedynie skrócony opis akcji promocyjnej Superbet. W przypadku wątpliwości odnośnie jej działania, napisz do naszej redakcji lub zerknij na pełny regulamin promocji!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze