Już dzisiaj odbędzie się spotkanie Warta Poznań – Piast Gliwice w ramach 31 kolejki Ekstraklasy, w której dojdzie do bardzo wyrównanego starcia. Zdaniem bukmacherów trudno tutaj wskazać faworyta i niespecjalnie się im dziwimy – w końcu zmierzą się ze sobą dwie drużyny o podobnym potencjale. Która z nich wygra? Odpowiedź poznasz późnym wieczorem!
baner od ewinner do canal+ online
fot. ewinner

Warta Poznań – Piast Gliwice, gdzie oglądać

Warta Poznań w piątek podejmie Piasta Gliwice już o godzinie 18:00. Trudno wskazać tutaj faworyta, co widać m.in. po kursach bukmacherskich, ale na pewno możemy spodziewać się tutaj dobrego widowiska. Piast w sezonie 2021/2022 radzi sobie o wiele lepiej niż Warta, ale gra na wyjeździe zawsze jest trudna. Jeżeli chcesz obejrzeć to spotkanie, a nie masz dostępu do Canal+ Online, to sprawdź, gdzie oglądać mecz Warta – Piast!

Warta Poznań – Piast Gliwice, transmisja na żywo w TV

Transmisja w TV z meczu Warty Poznań z Piastem Gliwice będzie do obejrzenia w Canal+ Sport, które w sezonie 2021/2022 pokazuje wszystkie starcia Ekstraklasy. Jeżeli nie masz dostępu do kanału telewizyjnego tej stacji, to możesz skorzystać z Canal+ Online, o którym więcej piszemy niżej, gdzie znajdziesz niezbędne informacje na temat tej platformy. Warto się nią zainteresować, bo w ten sposób możesz oglądać spotkania za free!

Warta Poznań – Piast Gliwice, transmisja na żywo za darmo

Jak chcesz oglądać za darmo spotkanie Warty z Piastem, to skorzystaj z naszej współpracy z eWinnerem, gdyż proponujemy Ci voucher do Canal+ Online na 30 dni. Jak możesz go otrzymać? O wszystkim piszemy dokładnie w specjalnej instrukcji, którą znajdziesz tutaj:
  1. Zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zaloguj się na konto
  4. Zagraj dowolny kupon za minimum 2 PLN
  5. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni
  6. Odbierz voucher do Canal+ Online
  7. Oglądaj mecz Warta Poznań – Piast Gliwice

Warta Poznań – Piast Gliwice, transmisja online

Stream online ze spotkania Warty z Piastem będziesz mógł obejrzeć także w aplikacji na telefony od Canal+ Online. Wystarczy, że masz urządzenie z systemem Android lub iOS, a także stabilny internet, dzięki któremu transmisja nie będzie się przerywać. Często jest tak, że dzięki transmisjom live u bukmacherów można za darmo oglądać starcia i nie inaczej jest tym razem.

Warta Poznań – Piast Gliwice, szanse na zwycięstwo

Zdaniem bukmacherów będziemy tutaj świadkami bardzo wyrównanego starcia, które warto obejrzeć. Jeżeli chcesz zwiększyć emocje z oglądania, to sprawdź, co proponują operatorzy. W ich ofercie można znaleźć interesujące zakłady ze sporym value, jak np. te tutaj:
Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 23 maja 2022 06:57.
Zdjęcie: pressfocus
Gdzie oglądać starcie Warty z Piastem?

Mecz Warty z Piastem będziesz mógł obejrzeć

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze