Warta Poznań – Legia Warszawa: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 19.05.2024

Paweł Wszołek po zdobyciu gola

Gdzie oglądać Warta Poznań – Legia Warszawa? Legia po ostatnim zwycięstwie wyjazdowym z Lechem Poznań wróciła do gry o europejskie puchary! Tym razem stołeczny zespół zmierzy się z inną ekipą z Wielkopolski, a więc z Wartą Poznań! Gdzie i w jaki sposób będzie można zobaczyć to spotkanie na żywo? Zapraszam do sprawdzenia w poniższym artykule.

Cana+ banner Marciniak Ekstraklasa

Warta Poznań – Legia Warszawa na żywo w TV

Ekipa Warty wciąż nie może być pewna utrzymania w Ekstraklasie, a zatem w niedzielę musi zagrać o 3 punkty! Legia po ostatniej wiktorii z Lechem Poznań wróciła do gry o europejskie puchary i na pewno zechce pójść za ciosem! Interesujące nas spotkanie w Grodzisku Wielkopolskim rozpocznie się 19. maja 2024 roku o godzinie 15:00. Jeżeli idzie o transmisję w TV, to takowa oczywiście będzie legalna i dostępna, a odszukamy ją na Canal+ Sport 3. Zerknijcie koniecznie na ranking bukmacherów, a teraz przejdę do kwestii streamów online!

Warta Poznań – Legia Warszawa gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Rywalizacja Warty z Legią, podobnie jak wszystkie inne spotkania Ekstraklasy, będzie oczywiście dostępna w Internecie i znajdziemy ją w formie streamu online! Przez cały sezon spotkania naszej ligi pokazywane są na żywo na platformie Canal+ Online i podobnie będzie w przypadku rywalizacji Warciarzy z Legionistami. Obecnie miesięczny dostęp do wspomnianego serwisu nabyć możecie w promocyjnej cenie, a to w ramach naszej współpracy ze stacją Canal+! Wszystkie informacje i szczegóły na temat takiej oferty i transmisji z meczu Warta – Legia pod spodem:

  1. Zarejestruj się z linku https://www.zagranie.com/goto/canalplus
  2. Zaloguj się na swoje konto
  3. Wykup subskrypcję, korzystając z pakietu promocyjnego
  4. Znajdź mecz Warta Poznań – Legia Warszawa i ciesz się emocjami!

Gdzie oglądać Warta Poznań – Legia Warszawa?

Mam nadzieję, że po przeczytaniu tego artykułu będziecie mieli wiedzę na temat tego, gdzie oglądać spotkanie Warty Poznań z Legią Warszawa rozgrywane w ramach 33. kolejki zmagań. Standardowo już będzie można skorzystać zarówno z transmisji w TV, jak i ze streamu online, a korzystając z promocyjnej oferty zawsze oszczędzicie kilka złotówek! Samo starcie zapowiada się naprawdę dobrze i trzymam kciuki, aby faktycznie takie się okazało. Sprawdźcie koniecznie pozostałe transmisje u bukmacherów na niedzielę. Powodzenia i masy emocji!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze