STS to jeden z największych legalnych bukmacherów w naszym kraju. Od niedawna otworzył się również na europejskie rynki, jednak nie ma zamiaru zmniejszać jakości proponowanych usług w Polsce i już teraz rusza z kolejną niespodzianką – warszawskim stacjonarnym lokalem premium! Dowiedz się więcej o bonusach dla graczy, klikając w link zakłady bukmacherskie.

sts baner

Wyższy poziom obstawiania dla typerów STS

Lokale o podwyższonym standardzie, bo właśnie tak mówi się o nowych punktach STS, pojawiły się już w Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach i Krakowie. Od niedawna również mieszkańcy Warszawy mogą liczyć na obstawianie w efektowych lokalach posiadających nowoczesne sprzęty do zawierania kuponów na najbardziej wyczekiwane wydarzenia sportowe na świecie. Nowy punkt znajduje się przy alei Solidarności 82 A i jest już szóstą placówką z mianem premium w Polsce.

sts lokal premium

Należy zaznaczyć, że STS posiada ponad 440 lokali bukmacherskich, jednak nie każdy prezentuje się tak dobrze, jak te nowe. Liczymy, że to dopiero początek inwestycji prezesa jednego z najlepszych operatorów w naszym kraju i już niedługo usłyszymy o całej sieci lokali premium.

sts lokal premium
sts lokal premium

Zagranie.com w trosce o Graczy

Obecna sytuacja w Polsce nie pozwala na prowadzenie dotychczasowego trybu życia. W trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo zalecamy czujność i zachowanie ostrożności. Lokale premium nie uciekną, jeszcze zdążcie w nich zagrać. Póki, co lepszym i praktyczniejszym sposobem jest obstawianie za pośrednictwem Internetu.

Jak postawić zakład online? To banalnie proste. Zobacz sam:

  • KROK 1: Rejestracja w STS, wystarczy kliknąć link Zagraj online.
  • KROK 2: Użycie kodu promocyjnego STS – 1259PLN, a dokładnie wpisanie go w odpowiednie pole podczas rejestracji konta bukmacherskiego. Tylko dzięki niemu uzyskasz dodatkowe środki pieniężne w bonusach do gry!
  • KROK 3: Zalogowanie się na stronie STS i wybór dyscypliny, jaką chcemy obstawić. To wszystko! Szeroka oferta na wydarzenia sportowe i nie tylko, czeka właśnie na Ciebie!

Zaloguj się aby dodawać komentarze