Gdzie oglądać mecz Walia – Belgia? Czy będzie transmisja w TV lub stream online? Na te pytania odpowiemy dokładnie niżej. W poniedziałek w Lidze Narodów w zbiorze A dojdzie do rywalizacji Walia – Belgia. Która z ekip tutaj wygra i zgarnie punkty w tych rozgrywkach? Sprawdź, gdzie obejrzeć to starcie w telewizji lub online!

fuksiarz, baner, polsatbox

Walia – Belgia, gdzie oglądać

Dzisiaj w Lidze Narodów rozegrany zostanie mecz Walia – Belgia, więc będziemy świadkami dobrego spotkania i te powinno przynieść nam spore emocje. Gospodarze na pewno są tutaj faworytami, ale nie mogą zlekceważyć gości, bo Ci potrafią zaskakiwać. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:45, więc masz jeszcze trochę czasu, żeby sprawdzić, gdzie oglądać spotkanie Walia – Belgia!

Walia – Belgia, transmisja na żywo w TV

Czy będzie transmisja TV z meczu Walia – Belgia? Transmisja w TV zostanie puszczona w Polsat Sport News oraz w aplikacji na telewizory od Polsat Box Go w pakiecie sportowym tej platformy. Ta jest do pobrania na wszystkie urządzenia z systemem Smart TV, a więc większość nowych telewizorów. Do działania Polsatu potrzebujesz jednak jeszcze sprawnego internetu!

Walia – Belgia, transmisja TV

Jeżeli nie masz dostępu do Polsat Sport News, a chcesz obejrzeć transmisję w TV ze spotkania tych drużyn, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. W Fuksiarzu możesz odebrać voucher o wartości 40 PLN do Polsat Box Go. Jak możesz go zdobyć? To akurat jest bardzo proste i dokładnie to tłumaczymy w specjalnej instrukcji:

  1. Zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpłać co najmniej 50 PLN na konto gracza
  3. Odbierz voucher
  4. Wykorzystaj go na stronie Polsat Box Go

Skoro już wiesz, gdzie oglądać spotkanie Walia – Belgia w TV, to zobacz także, jak odebrać w Fuksiarzu bonus na start i grając z nim zwiększ swoje emocje z oglądania!

Walia – Belgia, transmisja online

Wyżej pisaliśmy o tym, gdzie obejrzeć Walia – Belgia, bo transmisja online z tego starcia na pewno będzie szukana przez wiele osób. Hitowa rywalizacja będzie puszczona online legalnie jedynie w Polsat Box Go oraz u partnerów tej telewizji, bo tylko tam można oglądać Ligę Narodów. Pamiętaj, że korzystając z tego rozwiązania musisz mieć podłączony stały internet, który nie przerywa.

Walia – Belgia, szanse na zwycięstwo

Zdecydowanie Islandia jest faworytem w tym spotkaniu, ale Albania na pewno może tutaj poszukać swoich szans. Zanim rozpocznie się to starcie możesz jeszcze sprawdzić, jakie kursy bukmacherskie przygotowali na nie operatorzy!

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 29 czerwca 2022 02:42.
fot. pressfocus

 
Gdzie oglądać mecz Walia - Belgia?

Starcie Walii z Belgią będziesz mógł obejrzeć w Polsat Box Go!

O której Walia zagra z Belgią?

Walia zmierzy się z Belgią już o godzinie 20:45.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze