Walia – Belgia: gdzie oglądać mecz? Transmisja w TV oraz stream online I 16.11.2021

Lukaku cieszy się z gola

Obecnie trwają kwalifikacje do mistrzostw świata i przed nami ostatni dzień zmagań. W nich Walijczycy zmierzą się z Belgami i nic tu nie jest przesądzone. Jeżeli ugrają jakiekolwiek punkty, to wywalczą rozstawienie w barażach, co dla nich będzie dość ważne. Sprawdź, gdzie obejrzeć mecz i dowiedz się, co wiemy o transmisji w TV oraz streamie online!

Walia – Belgia – gdzie oglądać dzisiaj?

Walijczycy do meczu z Belgami podejdą niezwykle zmotywowani. W końcu od tego meczu zależy to, czy będą rozstawieni w barażach, czy też nie. Czerwone Diabły na pewno nie odpuszczą meczu, więc tutaj możemy mieć ciekawe spotkanie. Zobacz, gdzie obejrzeć mecz tych ekip i sprawdź też, co wiemy o streamie online, bo dzięki naszej współpracy z zakładami bukmacherskimi Fuksiarz możesz dostać dostęp do Polsat Box Go!

Walia – Belgia: gdzie oglądać za darmo?

Czy da się mecz Walii z Belgią obejrzeć za darmo? Spotkanie tych drużyn będzie akurat pokazywane jedynie w Polsat Sport i Polsat Box Go, ale możesz skorzystać z naszej współpracy z bukmacherem Fuksiarz!

Walia – Belgia: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Spotkanie Walii z Belgią będzie transmitowane w Polsat Box Go. Dzięki współpracy z zakładami bukmacherskimi Fuksiarz możesz zgarnąć dostęp na 30 dni i odpalić mecz w TV. Wystarczy spełnić podane warunki:

  1. zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. podaj kod ZAGRANIE
  3. wpłać co najmniej 50 PLN w ciągu 48 godzin
  4. na e-mail dostaniesz 40 PLN do wykorzystania w Polsat Box Go
  5. pobierz na TV aplikację i oglądaj mecz

polsat box voucher od fuksiarza

Walia – Belgia: stream na żywo online

Gdzie więc odpalić stream online z meczu Walii z Belgią? Spotkanie tych drużyn będziesz mógł włączyć w przeglądarce i aplikacji mobilnej od Polsat Box Go, więc niczym się nie martw!

Walia – Belgia: zapowiedź meczu

Rywalizacja pomiędzy Walią, a Belgią będzie dość ciekawa. Dziś rozstrzygnie się kwestia rozstawienia w barażach, a to ważna rzecz. W zakładach bukmacherskich Fuksiarz dostaniesz bonus na start, z którym zagrasz bez ryzyka. Warto na pewno, żebyś sprawdził kursy bukmacherskie na to spotkanie.

Zdjęcie: Zheng Huansong / Xinhua / PressFocus

Gdzie obejrzeć mecz Walii z Belgią?

Spotkanie tych drużyn będziesz mógł obejrzeć w Polsat Box Go!

Kto jest faworytem w meczu Walia - Belgia?

Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo mają właśnie gracze Belgii.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze