W ten czwartek w barażach do mistrzostw świata rozegrane zostaną cztery spotkania. W jednym z nich Walia zagra z Austrią. Na pewno będzie to interesujące starcie, które warto obejrzeć. Szanse obu ekip są bardzo zbliżone, a do tego sędzią będzie Marciniak, co jest polskim akcentem. Gdzie oglądać mecz Walia – Austria? O tym piszemy niżej!

fuksiarz, polsatbox

Walia – Austria, gdzie oglądać

Już dziś zostanie rozegrane spotkanie w ramach baraży do mistrzostw świata. W nich Walia zagra z Austrią i będzie to bardzo ważne starcie dla obu ekip. Rozegrane zostanie w Cardiff, ale szanse są dość wyrównane, co podnosi atrakcyjność spotkania. Austria na pewno poszuka swoich szans, ale trzeba pamiętać, że Walijczycy u siebie są dość groźni. Kto wygra to starcie? O tym dowiemy się późnym wieczorem, ale już teraz możesz sprawdzić, gdzie oglądać mecz Walia – Austria, o czym więcej piszemy niżej!

Walia – Austria, transmisja na żywo w TV

Transmisję w TV z meczu Walia – Austria będziesz mógł obejrzeć za pomocą Polsat Box Go. Należy jednak pamiętać, że to jest płatna platforma i potrzebny jest abonament, albo skorzystanie z naszej współpracy z Fuksiarzem. To świetna opcja dla wszystkich, którzy chcą dostać bonus od tego bukmachera oraz zgarnąć voucher do Polsatu. Szczegóły opisujemy w kolejnym akapicie!

Walia – Austria, transmisja na żywo za darmo

Istnieje możliwość obejrzenia za darmo transmisji z meczu Walia – Austria. Jest to możliwe dzięki naszej współpracy z Fuksiarzem, bo razem z nim oferujemy voucher o wartości 40 PLN do Polsat Box Go. Jak go zdobyć? Wystarczy spełnić tylko kilka warunków:

  1. Załóż konto w tym miejscu: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpłać minimum 50 PLN
  3. Odbierz voucher do Polsat Box Go o wartości 40 PLN

Walia – Austria, transmisja online

Transmisja online z meczu Walia – Austria będzie dostępna w wersji przeglądarkowej Polsat Box Go i w aplikacji na telefony oraz telewizory. Możliwości jest więc sporo i każdy powinien znaleźć coś dla siebie, aby obejrzeć to starcie. Pamiętaj też, że za rejestrację w Fuksiarzu dostaniesz bonusy bukmacherskie na start. Te są szczególnie przydatne, gdy chce się obstawić to starcie i zwiększyć emocje z oglądania.

Walia – Austria, szanse na zwycięstwo

Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo ma Austria, ale różnica w kursach jest niewielka. Za Walią przemawia jednak atut własnego boiska, co sprawia, że na pewno to starcie będzie bardzo ciekawe dla kibiców. Skoro już wiesz, gdzie oglądać mecz Walia – Austria, to sprawdź jeszcze same kursy:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 maja 2022 00:34.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać Walia - Austria?

Spotkanie Walii z Austrią będziesz mógł obejrzeć w Polsat Sport Premium 3!

O której Walia zagra z Austrią?

Walia zmierzy się z Austrią już w czwartek, 24.03.2022, o godzinie 20:45.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze