Trwający turniej Roland Garros 2020 to dobra okazja, żeby spróbować złapać ciekawe promocje u bukmacherów. W LV BET jest bonus do zgarnięcia, dzięki któremu można wygrać nawet 4 000 złotych. Jeżeli jesteście ciekawi, jakie warunki trzeba spełnić, to sprawdźcie sami opis akcji promocyjnej. 

Zgarnij bonus w LV BET i wygraj nawet 4 000 złotych!

Turniej Roland Garros 2020 trwa w najlepsze. W walce o tytuł mistrzowski dalej jest część faworytów, jednak nie powinno się już teraz skreślać underdogów, gdyż ci mogą sprawić niemałą niespodziankę. Obecnie rozgrywana jest 1/8 finału, a za moment czekają nas ćwierćfinały i kolejne spotkania. Duże szanse na spotkanie się w finale mają Djokovic i Nadal, ponieważ są rozstawieni po przeciwnych końcach drabinki. Jednak, czy tak się stanie, to przekonamy się na dniach. W tym czasie możecie wziąć udział w akcji promocyjnej LV BET, gdzie bonus może Wam dać aż 4 000 złotych. 

LV BET promocja Roland Garros 2020

Aby wziąć udział w promocji od bukmachera, należy obstawiać kupony, na których znajdują się tylko zdarzenia z turnieju Roland Garros 2020. Akcja trwa do 11 października, a stawka minimalna na kuponach musi wynosić 10 złotych. Jeżeli spełnicie warunki, to Wasz kupon zaliczy się automatycznie do promocji. Otrzymacie za niego punkty, które są potrzebne do klasyfikacji. Te obliczane są w ten sposób:

  • za kupon wygrany: kurs x stawka netto x ilość selekcji
  • za kupon przegrany: stawka netto x ilość selekcji

Najlepsze dziesięć osób, które po zakończeniu całej akcji będzie miało najwięcej punktów, otrzyma od bukmachera nagrody. Dla pierwszego miejsca jest przewidziane aż 4 000 złotych, a cała pula wynosi aż 11 000 złotych.

Do tego pamiętajcie, że w LV BET bonus możecie zwiększyć z kodem promocyjnym 3424PLN. Podając go podczas rejestracji otrzymacie:

  • 100 procent do 3000 złotych bonusu od depozytu
  • 333 złote na zakład bez ryzyka
  • 70 złotych bonusów
  • 20 złotych na freebet

Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 3000 zł od depozytu

333 zł w zakładzie bez ryzyka

0 70 zł bonusy
0 20 zł freebet

standardowa oferta 3333 zł. Z naszym kodem: 3423 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 3000 zł

BEZ RYZYKA: 333 zł
FREEBET: 20 zł
BONUSY: 70 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zaloguj się aby dodawać komentarze