Nie grałeś jeszcze nigdy w PZBuk i nie wiesz:

– czy ma sprawną stronę/aplikację?
– czy ma dobrą ofertę?
– czy zwyczajnie nie będzie Cię wkurzać gra w PZBuk?

Załóż konto i przetestuj PZBuk za darmo – odbierz darmowy zakład 50 zł (+100 zł od nas)!

KOD BONUSOWY: 150PLN ⬇️⬇️⬇️

>> ZAŁÓŻ KONTO <<

Gdy założysz konto z kodem „150PLN” dostaniesz:

☑️ bonus 50 zł na darmowy zakład

☑️ bonus 100 zł od wpłaty

☑️ nagrody rzeczowe: laptopy MacBook od Apple, słuchawki i głośniki bluetooth, smartfony, tablety, kamery GoPro Hero, zestawy do pokera, freebety XXL

📣 wygrane z darmowego zakładu nie podlegają obrotowi – od razu możesz wypłacić pieniądze!

Hybrydowy darmowy zakład w PZBuk (2w1) + 100 zł od nas

PZBuk darmowym zakładem w kwocie 50 zł mówi „dzień dobry” każdemu nowemu graczowi! Nie ma wymagań z kosmosu – każdy zainteresowany przetestowaniem bukmachera ma do tego okazję za darmo.

Warto też dodać, że to, co PZBuk wymyślił, jest całkowitą nowością na rynku.

Bukmacher połączył dwa standardowe bonusy i stworzył naprawdę korzystną z perspektywy nowego gracza hybrydę. Bonus na start w PZBuk to bonusowe 2w1 – darmowy zakład + zakład bez ryzyka (i do tego brak konieczności obrotu wygraną – kasa możliwa do wypłaty od ręki).

Standardowy darmowy zakład (freebet)

Standardowy darmowy zakład, powszechnie nazywany też freebetem, to kasa, którą dostajesz u bukmachera. Zakładasz konto, przechodzisz weryfikację i po prostu zyskujesz darmowe środki na pierwszy zakład. Zwykle z darmowym zakładem nie wiąże się wymóg dokonania wpłaty. Bardzo proste.

Standardowy zakład bez ryzyka (cashback)

Zakład bez ryzyka w przeciwieństwie do darmowego zakładu, wymaga już zainwestowania własnych pieniędzy. Jednak jak sama nazwa wskazuje, gracz nic nie ryzykuje. W chwili, gdy zakład wejdzie, wygrana rzecz jasna wędruje na konto typera. Jeśli jednak noga się powinie, a typ okaże się nietrafiony, bukmacher zwraca zagraną stawkę.

PZBuk darmowy zakład, czyli: freebet + cashback

PZBuk nazywa darmowym bonusem swoją ofertę powitalną, ale naszym zdaniem to coś więcej.

Z pewnością jest to freebet, bo dostajesz darmowe 50 zł na obstawienie zakładu. Jednak promocja ta ma w sobie sporo z popularnego zakładu bez ryzyka, ponieważ w pierwszej kolejności należy wpłacić i zagrać za własne 50 zł. Dopiero później po obstawieniu pierwszego kuponu otrzymujesz darmowy zakład w tej samej kwocie, co może przypominać po prostu zwrot, bo jak inaczej to nazwać?

W porównaniu do standardowego bonusu cashback oferta PZBuk ma tę przewagę, że nieważne, czy kupon wejdzie czy nie – i tak dostajesz 50 zł (gdy przegrasz, możesz to potraktować jako zwrot stawki charakterystyczny dla zakładu bez ryzyka, gdy wygrasz – dodatkowy prezent). W normalnej sytuacji bonusowe środki należałyby Ci się tylko w chwili przegrania zakładu.

Zatem korzystając z darmowego zakładu w PZBuk nic nie stracisz (gdy źle obstawisz kupon za 50 zł dostajesz „zwrot” 50 zł), a możesz też przy tym skorzystać podwójnie – zarobić na poprawnie wytypowanym zakładzie i dodatkowo zgarnąć pieniądze na kolejny darmowy kupon.

PZBuk darmowy zakład

Jeśli potrzebujesz jakiejś inspiracji w kwestii tworzenia kuponu, nie masz pomysłu, co obstawić albo zwyczajnie jeszcze się za bardzo nie znasz >> SPRAWDŹ NASZE TYPY – codziennie eksperci proponują kupony obejmujące różne dyscypliny (m.in. piłka nożna, tenis, hokej, koszykówka, sporty walki, skoki, darts, a nawet esport).

Uwaga: dorzucamy 100 zł od depozytu i MacBook Apple

Tylko dla zarejestrowanych z kodem: 150PLN

Podstawowa oferta powitalna bukmachera PZBuk to darmowy zakład w kwocie 50 zł.

Współpracujemy z PZBuk od dawna, dlatego ustaliliśmy z nim specjalne warunki – każdy, kto zarejestruje się z naszym kodem „150PLN” dostanie dodatkowo bonus o wartości 100 zł od wpłaty*. Co to znaczy? Po zasileniu swojego konta u bukmachera PZBuk dostaniesz w prezencie drugie tyle (maksymalnie możesz dostać dodatkowo 100 zł na grę).

*bonus przyznawany jest w formie 20 000 punktów do wykorzystania w internetowym sklepie gracza na stronie PZBuk. Wspomniane 100 zł od depozytu to przykład, równie dobrze możesz wymienić bonusowe punkty na darmowy zakład. Jak chcesz!

PZBuk darmowy zakład + bonusy ze sklepu gracza

Oprócz tego dorzucamy zarejestrowanym z kodem „150PLN” szansę na zgarnięcie mega nagród rzeczowych – od freebetów XXL, przez głośniki bluetooth, słuchawki i zestawy do pokera, aż po laptopy MacBook Apple, AirPodsy, smartfony czy kamery GoPro Hero. Wszystko to możesz zgarnąć, dołączając do Typomanii. To nic innego jak wyścig dla naszych graczy, w którym każdą obróconą u bukmachera złotówkę zamieniamy na punkty w rankingu na typomania.net. Najbardziej aktywni wygrywają!

Tutaj dowiesz się więcej >> TYPOMANIA

3 kroki: rejestracja, depozyt, bonus

#1 Zarejestruj się. Załóż konto, wypełniając formularz rejestracyjny na stronie bukmachera PZBuk. Przejdziesz do niego, klikając w powyższy przycisk, a następnie wybierając >> Zarejestruj się << Formularz rejestracyjny składa się z 3 stron – pamiętaj, aby będąc na drugiej stronie uzupełnić pole Kod Bonusowy, wpisując „150PLN”.
Na koniec ustal limity gry i otwórz konto w PZBuk.

Kod uprawniający do odbioru bonusu PZBuk

#2 Dokonaj depozytu. To warunek konieczny, aby móc później otrzymać darmowy zakład. Wpłać więc 50 zł, aby następnie za tę kwotę obstawić swój pierwszy zakład w PZBuk. Możesz to zrobić, korzystając z różnych metod płatności: Tpay, BLIK, Dotpay, Przelewy24, VISA, MasterCard.
Czas realizacji zlecenia wpłaty to mniej niż 1 minuta.

#3 Zagraj i odbierz od PZBuk darmowy zakład! Przejrzyj ofertę PZBuk, wybierz zdarzenia, w których widzisz potencjał i umieść je na kuponie, a następnie obstaw za 50 zł. Gdy spełnisz te warunki promocji, zaloguj się jeszcze raz na swoje konto – sprezentowany przez PZBuk darmowy zakład będziesz mógł uaktywnić przy okazji tworzenia kolejnego kuponu (opcja „wybierz aktywną promocję” na kuponie, w rozwijanym menu).

Regulamin bonusu powitalnego PZBuk w skrócie (najważniejsze informacje)

  • Kupon, który należy obstawić, aby uaktywnić darmowy zakład, musi składać się z przynajmniej dwóch pozycji
  • Łączny kurs kuponu musi być równy minimum 2.00
  • Stawka kuponu to 50 zł
  • Co ważne, a być może nie takie oczywiste, oprócz obstawienia zakładu należy zweryfikować swój numer telefonu podany podczas rejestracji
  • Darmowy zakład można wykorzystać podczas tworzenia kolejnego kuponu wielokrotnego z minimalnym kursem 2.00 poprzez zaznaczenie opcji „wybierz aktywną promocję”
  • Po wykorzystaniu darmowego zakładu Twoja rzeczywista wygrana to wygrana z kuponu minus stawka (i podatek 12%)
  • Wygrane pieniądze nie podlegają wymogom obrotu – możesz je od razu przelać na swój rachunek bankowy
  • Trzeba pamiętać, że od chwili otrzymania darmowego zakładu mamy na jego wykorzystanie 60 dni – po upływie tego czasu bonus przepada
  • Oferta skierowana jest wyłącznie do osób, które założyły konto w PZBuk

Więcej informacji na temat zasad bonusu PZBuk znajduje się tutaj >> DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ