Zdjęcie: Norbert Barczyk

Cyber Monday to po Black Friday kolejny dzień, w którym można zgarnąć ciekawe bonusy. W BETFAN z kodem promocyjnym odbierzecie pakiet startowy, a do tego będziecie też mogli otrzymać nawet 30 darmowych zakładów na esport – ten cieszy się coraz większą popularnością wśród grających, wiec nic dziwnego, że bukmacher stawia na niego. Zobaczcie więc, co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w całej akcji.

Zgarnij bonusy w BETFAN z kodem promocyjnym!

W esportowym świecie ostatnio dużo się dzieje. Mecze rozgrywane są m.in. w Counter Strike’u, gdzie najlepsi zawodnicy rywalizują podczas turniejów, takich jak BLAST, DreamHack, czy Flashpoint. Wśród nich są Polacy, którzy walczą o zwycięstwa w tych rozgrywkach, jak chociażby Michał “MICHU” Muller z Envy, czy Mateusz “mantuu” Wilczewski. O ile pierwszy z nich może mieć problemy z osiągnięciem sukcesów, tak mantuu i spółka są faworytami w wielu turniejach. Z okazji Cyber Monday możecie więc tematycznie zgarnąć freebety na esport.

betfan baner freebety esport

W BETFAN zasady tej promocji są dość proste. Jeżeli chcecie zgarnąć dziesięć darmowych zakładów, to musicie zagrać za 30 złotych i 11 groszy typy z kategorii esportowej, przy czym kurs nie może być mniejszy niż 1.80. Możecie postawić aż trzy takie kupony, dzięki czemu zgarniecie nawet 30 takich kuponów. Każdy z nich ma wartość dwóch złotych i można wykorzystać je jedynie na esportowe mecze. Ogólny kurs takich freebetów nie może być mniejszy niż 3.00. Pamiętajcie jednak, że aby otrzymać wspomniane bonusy, należy zagrać zdarzenia, które zostaną rozliczone do końca 30 listopada. Jest to bardzo ważne.

W BETFAN z kodem promocyjnym 2961PLN zgarniecie takie rzeczy, jak:

  • 2331 złotych bonusu od depozytu
  • 600 złotych bez ryzyka
  • 30 złotych freebet
  • 14 procent do wygranych

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zaloguj się aby dodawać komentarze