Bonusy bukmacherskie to rzecz, którą większość graczy bardzo lubi. Jednym z popularniejszych jest gra bez podatku, gdyż zwiększa znacznie wygraną. W BETFAN uległy zmianie zasady promocji, więc warto się bliżej przyjrzeć temu, jak to teraz wygląda. Warunki wydają się być nieco lepsze dla graczy. 

Graj bez podatku w BETFAN

W BETFAN bonus bukmacherski na grę bez podatku jest jednym z popularniejszych. Obecny czas, to dobra okazja, żeby go wykorzystać, gdyż dużo się dzieje. Ruszyły najpopularniejsze ligi w piłkę nożną na świecie, trwają play-offy w NBA, a w esporcie wystartowały mistrzostwa świata w League of Legends. Do tego warto pamiętać, że w kwalifikacjach do Ligi Europy grają polskie kluby, a w Ekstraklasie także nie brakuje emocji. Oprócz tego warto też pamiętać, że trwa KHL, a w ostatnim czasie dzieje się również wiele gal sportów walki. 

pudzian betfan

To wszystko sprawia, że z całą pewnością nie brakuje meczów, gdzie można postawić ciekawe zakłady. BETFAN w ramach bonusu bukmacherskiego na grę bez podatku zmienił warunki dla swoich klientów. Te teraz wyglądają trochę lepiej, gdyż wystarczy, że na kuponie będzie się mieć minimum trzy zdarzenia z kursem nie mniejszym niż 1.35, co jest bardzo ważne, gdyż to kwalifikuje do wzięcia udziału w promocji.

Wcześniej wymagane było to, żeby wszystkie zdarzenia spełniały tę zasadę. Jednak teraz trzeba jeszcze wybrać zdarzenie “Bez podatku” i je również dodać do swojego kuponu. Nie jest to bardzo wymagająca rzecz, a sama promocja wygląda teraz lepiej. 

Pamiętajcie również, że w ramach bonusów bukmacherskich na start w BETFAN zakładając konto z kodem 3100PLN możecie otrzymać:

  • 3000 złotych bonusu od depozytu
  • 100 złotych na zakład bez ryzyka
  • 14 procent więcej do wygranych

Zaloguj się aby dodawać komentarze