Bukmacherzy coraz częściej przygotowują dla swoich klientów przeróżne bonusy. Nie inaczej jest tym razem, gdy wraz z powrotem zmagań ligowych na piłkarskich boiskach, w Betclic z kodem promocyjnym możecie zgarnąć pakiet powitalny, a także wziąć udział w jackpocie z pulą nagród 40 000 złotych.

Zgarnij bonus w Betclic z kodem promocyjnym

Za nim przejdziemy do tego, jak wygląda jackpot u tego bukmachera oraz co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w rozdawaniu puli nagród, to opowiem o bonusie na start. Ten w Betclic jest z kodem promocyjnym 550PLN, który zapewni Wam:

  • zakład bez ryzyka do 550 złotych
  • 50 procent więcej do wygranych

 

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 550 złotych + 50% do wygranych

Standardowa oferta to cashback 500 zł, a z naszym kodem: 550 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 550 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Jednak tak jak wspomniałem, wyżej, to nie wszystko, co przygotował bukmacher. W nadchodzący weekend czekają nas bardzo ciekawe starcia na polskich boiskach, gdzie Cracovia podejmie Piasta Gliwice, a Jagiellona zmierzy się z Lechem Poznań. Z kolei rozpędzony Górnik postara się o kolejne punkty w starciu z Rakowem. Obstawiając te mecze, możecie wziąć udział w rozdawaniu 40 000 złotych.

Betclic bonus

Aby to zrobić, należy zagrać kupon za minimum 10 złotych, a na kuponie mieć jedynie najbliższą kolejkę Ekstraklasy. Trzeba wytypować wszystkie spotkania i jedynie stawiając na zwycięzcę lub remis. Jeżeli zrobicie to poprawnie, to weźmiecie udział w rozdawaniu pieniędzy. Można zgarnąć nawet 40 000 złotych, jeżeli tylko jedna osoba trafi wygrany kupon. Pamiętajcie, że do promocji zalicza się pierwszych pięć takich. Betclic zastrzegł również, że całość wypłaci 20 października do godziny 16:00. 

Zaloguj się aby dodawać komentarze